varos

آموزش مجازی دانش آموزان و نکات مهمی که والدین باید بدانند!

بلاتکلیفی نقش والدین در قبال آموزش مجازی به دانش‌آموزان

فراهم کردن زمینه گفت‌وگوی معلم و والدین، آگاهی از مسئولیت‌ها و نقش‌های هر یک و بهبود ارتباط مستمر والدین و معلمان، این روزها بیش از هر زمان دیگری لازم است؛ در غیر این صورت، افت تحصیلی دانش‌آموزان دور از انتظار نیست.

نقش مغفول والدین در آموزش مجازی دانش‌آموزان – ایرنا

9/9/2020 · این مشاور آموزش با بیان این که هر چه این نکات بیشتر رعایت شود، کودک بهتر در فضای شبه آموزشی قرار می‌گیرد، حضور والدین در جلسات آنلاین یا حضوری با آموزگاران و کادر آموزشی را نیز از دیگر موارد …

ضرورت آگاهی والدین از اهمیت آموزش آنلاین

ضرورت آگاهی والدین از اهمیت آموزش آنلاین جایگزینی بخش درخورتوجهی از آموزش حضوری با آموزش مجازی در یک سال اخیر، مسائل و مشکلات مهمی را در این عرصه به وجود آورده است و نکات مثبت و منفی متعددی را در حوزه‌ی آموزش شامل شده است.

10 نکته که باید والدین دانش آموزان بدانند

10 نکته که باید والدین دانش آموزان بدانند هستند. معمولاً بخش زیادی از این نگرانی‌ها بی‌دلیل است و اغلب کودکان به سادگی با مدرسه و مسائل مرتبط با آن، به خوبی ارتباط برقرار می‌کنند.

والدین تا چه میزان در آموزش آنلاین نقش دارند؟ – ایمنا

9/15/2020 · پدر و مادر باید در این زمینه کمک لازم را به آنها داشته باشند به دلیل اینکه آنها مطمئن‌ترین افراد برای آموزش به فرزند هستند و لازم است که والدین در این زمینه آموزش دیده و بدانند با چه شیوه‌ای …

کرونا، آموزش مجازی و بایدها و نبایدهای والدین

نکته این است که واقعیت‌های خانه با فضای کلاس متفاوت است. اگر کسی در کلاس حضوری غیبت می‌کرد مشخص بود اما کلاس مجازی قابل‌کنترل نیست. استاد نمی‌تواند تشخیص دهد دانشجو درس را فهمیده یا خیر؟

برچسب‌ها:, , , , ,