varos

اثرات گلسنگ در درختان گردو

درخت گردو | دانه برفی | همه چیز درباره ی کاشت و پرورش درخت …

گردو در سن بلوغ به بار می نشیند . درختان گردو بعد از ۶ الی ۸ سال شروع به تولید محصول می کنند .. به طور کلی عمر مفید درختان گردو ۶۰ الی ۶۵ سال است .. عمر طبیعی آن ها چیزی بین ۱۵۰ الی ۲۰۰ سال و یا بیشتر می باشد .

پورتال جامع گردو در ایران | تغذیه و کوددهی باغ های گردو

می توان گفت اثرات منفی و سمیت کلر در اثر مصرف افراطی کلرور پتاسیم به روش کود آبیاری دیده می شود. … کمبود روی در درختان گردو به صورت ریز برگی و نزدیک شدن فاصله جوانه ها و در درختان ضعیف به طور …

تغذیه درخت گردو – سبزینه تجارت

کمبود آب در مرداد و شهریور اثر منفی بر کیفیت میوه مغز گردو و خشبی شدن شاخه ها دارد. آبیاری از مهر ماه متوقف شود زیرا آبیاری در پاییز موجب افزایش سرمازدگی درختان می شود. توجه:

آموزش کاشت درخت گردو به صورت گام به گام تصویری – پوپونیک

اما در مورد میزان باردهی گردو اسراییلی باید بگویم مقدار باردهی اش کمتر از درختان محلی است و سایز گردو کوچکتر از گردو های محلی هستند ولی از سال 2 به بعد به بار مینشینند.

هرس درختان خشکبار (گردو، بادام، فندق، پسته) – پسته رفسنجان

درختان متفاوتی وجود دارند که ما میوه آنها را به عنوان خشکبار استفاده میکنیم در ادامه این مقاله به بررسی نحوه هرس درختان خشکبار (گردو، بادام، فندق، پسته) می پردازیم.

تاثیر ریختن نمک پای درخت گردو | دوست یا دشمن درخت گردو …

7/29/2020 · از ابتدایی ترین مراقبت ها تا ریختن نمک پای درخت گردو : آیا ریختن نمک پای درخت گردو موثر است؟ این سوالی است که پاسخ آن بسیار اهمیت دارد چرا که توجه به تغذیه صحیح درختان در کیفیت مغز آنها تاثیر گذار خواهد بود اما باید توجه …

پورتال جامع گردو در ایران | سایر خسارت ها و عوارض گردو

سرمازدگی درختان گردو در گذشته موضوع سرمازدگی گردو در کشور چندان مسئله ساز نبود و حتی یکی : دلایل ارجحیت این درخت نسبت به انواع درختان میوه مقاومت نسبی گردو در برابر سرما بوده است.

برچسب‌ها:, , , , , ,