varos

ارسال نظر نیمه اتوماتیک

گیربکس نیمه‌اتوماتیک ایران‌خودرو در آستانه تولید – ایسنا

3/1/2021 · معاون تحقیق و توسعه شرکت صنعتی نیرو محرکه ایران‌خودرو از طراحی نسخه نیمه اتوماتیک گیربکس شش دنده (amt)، با سطح داخلی‌سازی ۷۰ درصدی در شروع تولید خبر داد.

فرارو | ارزان‌ترین ماشین لباسشویی‌های دوقلو نیمه اتوماتیک …

۱۰ ماشین لباسشویی ارزان قیمت و نیمه اتوماتیک در بازار بین یک میلیون و ۹۹۰ هزار تومان تا سه میلیون و ۱۹۹ هزار تومان فروخته می‌شوند … ارسال نظر.

گیربکس نیمه اتوماتیک ایران خودرو در آستانه تولید – اخبار خودرو

3/1/2021 · گیربکس شش سرعته از نظر طراحی جزء جعبه‌دنده‌های روز دنیا محسوب می شود. نوع نیمه اتوماتیک این گیربکس نیز به زودی با سطح داخلی سازی ۷۰ درصد تولید خواهد شد و این میزان تا سال ۱۴۰۱ به ۹۰ درصد خواهد …

گیربکس نیمه اتوماتیک ایران خودرو در … – ارانیکو

معاون تحقیق و توسعه شرکت صنعتی نیرو محرکه از طراحی نسخه نیمه اتوماتیک گیربکس شش دنده (amt)، با سطح داخلی سازی ۷۰ درصدی در شروع تولید خبر داد.

سیل القایی نیمه اتوماتیک تکسان – صانت

شما در حال ارسال گزارش برای محصول سیل القایی نیمه اتوماتیک تکسان هستید! لطفاً به موارد زیر دقت فرمایید: قبل از ارسال گزارش تخلف حتماً از صحت گزارش خود مطمئن شوید.

تولید گیربکس نیمه اتوماتیک ایرانی

معاون تحقیق و توسعه شرکت صنعتی نیرو محرکه از طراحی نسخه نیمه اتوماتیک گیربکس شش دنده (amt)، با سطح داخلی سازی ۷۰ درصدی در شروع تولید خبر داد.

کوییک‌آر اتوماتیک؛ ارزان‌ترین خودروی اتومات کشور

1/22/2021 · گروه خودروسازی سایپا و شرکت پارس خودرو به تازگی معرفی کوییک آر اتوماتیک را انجام داده اند. در حال حاضر تولید آزمایشی این هاچ بک کراس در تهران آغاز شده است.

گیربکس نیمه اتوماتیک ایران خودرو در آستانه تولید

معاون تحقیق و توسعه شرکت صنعتی نیرو محرکه از طراحی نسخه

برچسب‌ها:, , , , , ,