varos

از کودکی به ما اموخته اند:)

پاسخ به شبهه – از کودکی به ما آموخته‌اند که بخشش کار خوبی …

از کودکی به ما آموخته‌اند که بخشش کار خوبی است، ببخشید تا خدا ببخشد و …؛ حال اگر حق ما باشد، اگر این بخشش سختی به دنبال داشته باشد، اگر دفاع از خود لازم باشد و … چه؟! (ریاضی)

از کودکی به من آموخته اند وارد سیاست نشوم چرا که

از کودکی به من آموخته اند وارد سیاست نشوم چرا که سیاست پدر مادر ندارد.اینکه گرسنه بمانم و لبانم دوخته از گفتن و جانم در حسرت آزادی چندان اهمیت ندارد…مهم این است که نزدیک سیاست نشوم چرا که سیاست پدر و مادر ندارد/!!!

غلط ننویسیم – ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

سخن‌گفتن به فارسی برای کسانی که این زبان را از کودکی آموخته‌اند ظاهراً کار آسانی است. ما به همان سادگی که نفس می‌کشیم با دیگران نیز سخن می‌گوییم. اما نوشتن به فارسی به این آسانی نیست.

60 درصد کودکان سیگاری نحوه مصرف را از والدین آموخته اند

اخبار اخبار اجتماعی 60 درصد کودکان سیگاری نحوه مصرف را از والدین آموخته اند. … پیشنهاد ما به ایران و آمریکا، اقدام همزمان برای بازگشت به برجام است … رفتار از کودکی تا نوجوانی …

گنجور » پروین اعتصامی » دیوان اشعار » مثنویات، تمثیلات و …

این شعر واقعاً ما را به زمان کودکی می برد نمیدان علت اینکه شعری با این مضمون چرا از کتاب درسی حذف شد شاید علت آن باشد که این شعر می تواند در هر زمان مصداق خود را پیداکند.

سالگردها فرصت اند برای کاربست آموخته‌ها | به پيش

بیش از آن، فرصتی هستند برای بازنگری، درس‌آموزی و شاید هم به کار بستن آموخته ها. کودکی که فرصت کودکی نیافت و در کودکی بار بزرگسالی را بر دوش کشید.

زخم‌هایی از کودکی که تا آخر عمر با ما می‌ماند

مجله جامعه: ما چه چیزهایی را از کودکی با خودمان حمل می‌کنیم؟ آیا کوله‌باری از جهان بی‌پناه و معصومِ کودکی به جهان بزرگسالی آورده‌ایم کوله‌بار سلامتی است؟

آزار و اذیت جنسی که کودکی ام را از من گرفت! – رسانه رخشانه

رقیه یکتا. من دختری که در دنیای مهاجرت به دنیا آمدم و فامیلم هم مثل هر فامیل سنتی دیگر از همان اوایل زندگی و دوره کودکی به من بایدها و نبایدهای زیادی از دختر بودن را آموخته بودند.

کودک‌همسری یا کودک‌مرگی؟

2/19/2021 · به ما بپیوندید … است و در بیش از هشت هزار مورد آن‌ها مردان حداقل ده سال بزرگ‌تر از دختران بودنده‌اند. به ترتیبی که ذکر خواهد شد و بر طبق داده‌های موجود در ایران، همان‌طور که در آمار سازمان …

برچسب‌ها:, , , , , , , ,