varos

اصفهان در تیررس هجوم کرونای جهش یافته/شناسایی ۱۷۵ مورد جدید ابتلا

اصفهان در تیررس هجوم کرونای جهش یافته/شناسایی ۱۷۵ مورد …

اصفهان در تیررس هجوم کرونای جهش یافته/شناسایی ۱۷۵ مورد جدید ابتلا سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با اعلام شناسایی ۱۷۵ مورد جدید ابتلا به کرونا در استان اصفهان نسبت به افزایش موارد جهش …

اصفهان در تیررس هجوم کرونای جهش یافته/شناسایی 175 مورد …

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با اعلام شناسایی 175 مورد جدید ابتلا به کرونا در استان اصفهان نسبت به افزایش موارد جهش یافته در استان هشدار داد.

اصفهان در تیررس هجوم کرونای جهش یافته/شناسایی 175 مورد …

175 بیمار جدید مبتلا به کرونا در اصفهان شناسایی شد / مرگ 9 نفر گردش ویروس کرونای جهش یافته در کشور/ 250 هزار دوز واکسن کرونای چینی وارد کشور می شود خطر همه گیری کرونای جهش یافته در خراسان رضوی

ستاد مقابله با ويروس كرونا در سازمان قطارشهري اصفهان تشكيل شد

مديرعامل سازمان قطارشهري اصفهان تصريح كرد: اين ستاد در دو بخش اداري و كارگاهي تشكيل شده و موارد مورد نظر در خصوص مسائل ايمني و پيشگيري از انتقال ويروس كرونا، مد نظر اين ستاد قرار گرفته شده است.

ایرنا – اصفهان

پیشروی کرونای انگلیسی در اصفهان و لزوم نظارت‌ها و رعایت‌های بهداشتی. اصفهان- ایرنا- شناسایی شماری از مبتلایان ویروس کرونای انگلیسی در اصفهان زنگ خطر موج جدید بیماری کووید ۱۹ را به صدا در آورد که به تاکید کارشناسان …

هجوم موریانه‌ها به یک بنای تاریخی اصفهان +عکس

متاسفانه هجوم موریانه به این بنا به قدری بوده که جدای از خوردگی بیشتر بنا که سبب سست شدن آن شده هر روز گوشه‌های دیگر بنا را مورد هجوم خود قرار داده‌اند، در واقع کل بنا در حال حاضر دچار موریانه‌زدگی شدید است.

درباره اصفهان – Islamic Azad University, Isfahan

اصفهان امروزی : اصفهان در دهه های اخیر پیشرفت چشمگیری داشته است. اصفهان چهره ای از یک شهر مدرن را با افزایش جمعیت ، گسترش مناطق و خیابان های جدید ، ساختمانها و کارخانه ها کسب کرده است.

احداث تونل کلوسه در اصفهان امدادرسانی به ۱۲ تصادف جاده ای …

مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان از رکورد بازگشایی گردنه کلوسه در کمتر از ۲۴ ساعت گفت و از احداث تونل کلوسه در آینده نزدیک خبر داد.

برچسب‌ها:, , , , ,