varos

اودیشن کمپانی بازیگری VAST

آشنایی با بازیگری سینما

دوره آشنایی با بازیگری سینما یک دوره آموزشی بسیار کاربردی و علمی زير گروه شاخه هنری در مرکز آموزش مجازی پارس می باشد. علاقه مندان به آموزش آشنایی با بازیگری سینما پس از ثبت نام در دوره، بسته ی آموزشی آشنایی با بازیگری …

بازیگر سرشناس در فیلم جدید حاتمی‌کیا بازی می‌کند/ عکس

بازیگر سرشناس در فیلم جدید حاتمی‌کیا بازی می‌کند/ عکس گروه فرهنگی الف، ۳۱ تیر ۱۳۹۸، ۲۱:۰۶ 3980431219 بیستمین فیلم ابراهیم حاتمی‌کیا در مقام کارگردان در مرحله پیش‌تولید قرار دارد.

از «آقای بازیگر» تا سازنده اولین فیلم ناطق ایران

خردادی‌های سینمای ایران را بشناسیم؛ از «آقای بازیگر» تا سازنده اولین فیلم ناطق ایران گروه فرهنگی الف، ۲۵ خرداد ۱۳۹۷، ۰۸:۱۶ 3970325044 نعمت حقیقی، عبدالحسین سپنتا، محسن بدیع، محمد کاسبی، امیر هوشنگ کاووسی، امیر نادری، رضا …

پربازدیدترین بازیگران سینمای ایران | سلام‌سینما

شهرام ثمینی‌پور بازیگر کودکی بود که در فیلم‌های قبل از انقلاب بازی می‌کرد. او در بین سال‌های 1352 تا 1356 در زمینه بازیگری و همچنین پیش از بازیگری نیز، شهرام ثمینی‌پور در تبلیغات حضور داشت.

بهترین بازیگرهای زن تاریخ سینما را بشناسید؛ از کاترین …

کاترین هپبورن. به احتمال فراوان هیچ بازیگری در تاریخ سینما آن وزن دراماتیکی را که «کاترین هپبورن» در طول تاریخ بر دوش کشیده، حمل نکرده است. تاثیری که او در طول دهه‌های ۱۹۳۰ تا ۱۹۶۰ میلادی بر سینما گذاشت، باورنکردنی‌ است.

برچسب‌ها:, , , ,