varos

اگر کلمه « خنگ » قیافه داشت…

اگر کلمه « خنگ » قیافه داشت…

اگر کلمه « خنگ » قیافه داشت…, سلام به سربازی من خوشومدی 😊 اگر میخوای سرباز اینجا باشی

خنگ شدن | علت خنگ شدن مصرف این مواد غذایی است

خنگ شدن حقیقتی است که با بی توجهی به تغذیه برای هرکسی رخ می دهد پس فکر نکنید این واژه تنها یک اصطلاح است که بدون ریشه در طول روز شاید بارها در توصیف خودتان یا فردی دیگر بر زبان می آورید.

خنگ یعنی چه

صحبت از کلمه “خنگ” و این که بعضی‌ها می‌گویند فلان ملت خنگ است ولی نمی‌دانند که معنای خنگ چیست رودکی در شعری می گوید : آب جیحون از نشاط روی دوست / خنگ ما را

غذاهای خنگ کننده! – Sina Hospital

اگر نمی خواهید خنگ شوید … – در اولین قدم از مصرف غذاهای مضر مانند فست فودها، غذاهای پرچرب، کره، نمک، سوسیس و کالباس، چیپس و سیب زمینی سرخ کرده زیاد اجتناب کنید.

غذاهایی که روزانه می خورید و خنگ می شوید! – الو دکتر

اگر نمی خواهید خنگ شوید …. در اولین قدم از مصرف غذاهای مضر مانند فست فودها، غذاهای پرچرب، کره، نمک، سوسیس و کالباس، چیپس و سیب زمینی سرخ کرده زیاد اجتناب کنید. .

نامه ی دختری زشت که دوست داشت زیبا می بود! – خبرآنلاین

4/7/2011 · پدرم بی نهایت خسیس است. اگر نبود من را به دانشگاه می فرستاد. … به قول شما خیلی زشت بود یه قیافه ناموزون ولی به حدی رفتارخوبی داشت که آوازه دانشگاه شد دخترهایی که میگفتن زشته همه از ته دل دوستش …

اگر شوهرتون وضع کارش یا درآمدش بهتر بشه قیافه میگیره …

اگر وضع مالی یا کاری و درآمد شوهرتون بهتر بشه قیافه میگیره و تحویلتون نمیگیره؟ یا بیشتر تحویل میگیره و مهربونتر میشه و براتون بیشتر خرج میکنه؟

پست هایی از جرمی که نزاشته بودم

پست هایی از جرمی که نزاشته بودم 😁😅🍓, سلام به سربازی من خوشومدی 😊 اگر میخوای سرباز اینجا باشی

برچسب‌ها:, , , , , , ,