varos

بارش برف مانع از صعود ماناسلو

ماناسلو:‌ قله در روز ولنتاین! – موج کوه

کوهنوردان مجددا در حال حرکت در ماناسلو هستند و این بار آنان امید دارند که بتوانند به قله صعود کنند. برای سیمون مورو این می تواند یک ولنتاین فراموش نشدنی باشد. وی نوشت:”امیدوارم عشقی که نسبت به این بانوی ساکت و کوه زیبا …

برف متأثر از دریاچه – ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

2/18/2014 · این صعود می‌تواند نوارهای باریک ولی شدیدی از بارش را ایجاد کند که شدت آن گاهی تا چندین اینچ برف در هر ساعت می‌رسد و برف تجمعی فراوانی را سبب می‌شود.

پیش‌بینی بارش باران و برف در کشور

سازمان هواشناسی از بارش باران و در ارتفاعات برف در استان‌های ساحلی دریای خزر و شمال شرق کشور و کاهش دما در نیمه شمالی، شرق و جنوب شرق کشور خبر داد و ضمن ارایه توصیه‌های کشاورزی تاکید کرد: به ارتفاعات صعود نکنید.

سامانه سرد با برف، یخبندان و مه در راه است – تابناک | TABNAK

هواشناسی با انتشار هشداری از نفوذ سامانه نسبتاً سرد از روز چهارشنبه تا روز پنج‌شنبه در آسمان کشور خبر داد که با بارش برف، کاهش دما و یخبندان، رخداد مه و کاهش دید افقی همراه خواهد بود.

بارش برف و وقوع کولاک در چهار استان :: اصلاحات پرس

سازمان هواشناسی کشور با صدور دو هشدار از بارش برف و احتمال وقوع کولاک در برخی مناطق کشور طی فردا (۱۱ اسفند) و افزایش غلظت آلاینده‌های جوی در کرج و تهران طی امروز و فردا (۱۰ و۱۱ اسفند) خبر داده است.

کلیپی جالب از بارش برف در ارتفاعات دماوند که باعث شد …

کلیپی جالب از بارش برف در ارتفاعات دماوند که باعث شد کوهنوردان از صعود باز بمانند.محمد حسین‌پور درباره عدم صعود کوهنوردان اظهار کرد:

فیلم بارش برف شدید در شمال عربستان و تعجب شترها!

به گزارش جویاخبر، شمال عربستان سعودی در چند روز اخیر، شاهد بارش برف شدید بود. در ادامه، فیلم جالبی از شترها که در میان برف‌ نشسته‌اند، منتشر شده است.

هشدار هواشناسی؛بارش برف و باران آغاز می شود

بارش برف و باران با ورود سامانه بارشی جدید به کشور … سازمان هواشناسی با صدور هشدار نارنجی رنگ از بارش برف، کولاک برف، رخداد مه و کاهش دید افقی، وزش باد شدید در … در شب صعود آرسنال و یونایتد …

برچسب‌ها:, , , , , , ,