varos

بازی PUBG New State برای موبایل رونمایی شد

بازی PUBG: New State برای گوشی‌های هوشمند معرفی شد

شرکت کرافتون (Krafton) به صورت رسمی از بازی PUBG: New State رونمایی کرد. این بازی دنباله‌ی عنوان PUBG Mobile محسوب می‌شود و قرار است در سال جاری میلادی بر روی گوشی‌های هوشمند دارای سیستم عامل اندروید و iOS عرضه شود.

بازی PUBG: New State برای گوشی‌های هوشمند رونمایی شد – Aparat

شرکت PUBG Corporation دیروز به طور رسمی از یک بازی جدید در فرنچایز PlayerUnknown’s Battlegrounds با نام PUBG: New State رونمایی کرد.

تماشا کنید: از بازی PUBG: New State رونمایی شد

شرکت‌های Krafton و PUBG Studio به تازگی از نسخه‌ی جدیدی از بازی PUBG: New State برای پلتفرم‌های موبایلی رونمایی کرده‌اند.

بازی PUBG: New State برای موبایل معرفی شد – گیم اسکن

شرکت کرفتون (Krafton) به صورت رسمی از بازی PUBG: New State رونمایی کرد. این بازی، دنباله‌ی عنوان PUBG Mobile محسوب می‌شود و قرار است در سال جاری میلادی بر روی گوشی‌های هوشمند دارای سیستم عامل اندروید و iOS عرضه شود.

رونمایی از بازی جدید PUBG: New State برای موبایل – | زیمگ …

PUBG از یک بازی با نام PUBG: New State خبر می دهد در ادامه خبر رونمایی از بازی جدید PUBG: New State برای موبایل با زیمگ همراه باشید.

بازی PUBG: NEW STATE رسما معرفی شد: عرضه سال آینده – ترنجی

بازی pubg: new state رسما معرفی شد و قرار است که عرضه سال آینده شود. اولین مرتبه دو ماه پیش بود که برای شما نوشتیم پابجی ۲ برای موبایل، کنسول و PC در دست توسعه است.

بازی PUBG: New State برای اندروید و آی‌او‌اس معرفی شد …

بالاخره از نسخه جدید بازی محبوب و پرطرفدرا پابجی رونمایی شد بازی PUBG: New State برای اندروید و آی‌او‌اس معرفی شد، تریلر این بازی را …

پابجی جدید با اسم PUBG: New State معرفی شد | تریلر و زمان …

2/25/2021 · با اینکه بازی PUBG: New State رسما به‌عنوان نسخه جدید پابجی معرفی شده، ولی گزارش‌هایی از احتمال در دست ساخت بودن پابجی 2 هم به‌گوش می‌رسند که قرار است برای کنسول‌ها و کامپیوتر در دسترس قرار بگیرد.

برچسب‌ها:, , , , , , ,