varos

برای فاطمه (رمزشو برای وب بیانت کامنت کردم.)

آموزش پیاده سازی انواع کامنت ها و نظرات در وردپرس | کاملا …

آموزش کار با comments templates در وردپرس و طراحی و برنامه نویسی انواع کامنت و نظرات برای قالب وردپرسی. تغییر ظاهر نظرات وردپرس و فرم دیدگاه wordpress

آموزش رمزگذاری فایل های خود با استفاده از کروم

آموزش رمزگذاری فایل های خود با استفاده از کروم . ممکن است بخواهید فایل های خود را رمزگذاری کنید و به نرم افزار یا سیستمی دسترسی نداشته باشید. به راحتی با استفاده از مرورگر کروم میتوانید برای فایل های خود رمز انتخاب کنید.

تنظیمات یادداشت ها و کامنت ها Comments در نرم افزار ورد …

تنظیمات یادداشت ها و کامنت ها Comments در نرم افزار ورد 2016 جهت انجام تنظیمات کامت ها از سربرگ Review گروه Tracking بر روی فلش مورب (Change Tracking Options) کلیک کنیم. کادر محاوره ای Change Options Track ظاهر می شود. بر روی گزینه Change User Name کلیک کنیم.

ترفندی ساده برای … – رسانه کلیک

رسانه کلیک – اگر به دنبال ساده ترین روش برای قفل کردن پوشه ها در ویندوز هستید، این مطلب را بخوانید. در ادامه به آموزش گذاشتن رمز روی فولدرها در ویندوز 10 می پردازیم. متاسفانه ویندوز 10 به طور پیش فرض از قابلیت خاصی برای قفل …

فعال کردن کامنت ها فقط برای فالوور ها – روبوکلیک

مدیریت نظر یا کامنت گذاشتن در اینستاگرام با توجه به حفظ حریم شخصی و رشد کاربران این برنامه یک مساله مهم و قابل توجه شده است. اگر میخواهید که قسمت نظرات فقط برای فالوور های شما فهال باشد این مقاله را بخوانید.

برنامه اینستاشیپ و آموزش جلوگیری از جلوگیری از نفوذ به …

نظارت بر پیام های اینستاگرام. در صورتی که در نظر دارید تا برای مراقبت از فرزندان خود یا افراد زیر ۱۸ سال به نظارت بر فعالیت ها در شبکه های اجتماعی به ویژه تلگرام و اینستاگرام بپردازید، می توانید از برنامه sfp استفاده کنید.

برچسب‌ها:, , , , ,