varos

بهترین موبایل سخت جان سال

بهترین گوشی‌های موبایل از نظر باتری و سخت‌افزار

4/18/2020 · این گوشی با امتیاز ۴۵۳۹۳۹ یکی از گوشی‌هایی است که از نظر قدرت سخت‌افزاری می‌توان روی آن حساب کرد و یکی از بهترین گوشی‌‌های موبایل از نظر باتری و قدرت سخت‌افزاری در نظر گرفته می‌شود.

بهترین گوشی موبایل از ۲ تا ۳۰ میلیون تومان – دی ۹۹ – دیجیاتو

12/23/2020 · گوشی موبایل تا ۳ میلیون تومان. چند ماهی بود که به دلیل افزایش قیمت‌ها، هیچ موبایلی را در این رده قیمت پیشنهاد نمی‌دادیم. اما با افت محسوس قیمت در این ماه شاهد جان گرفتن دوباره این گروه هستیم.

بهترین گوشی‌های سال ۲۰۲۰؛ گوشی‌های پرچمدار و میان‌رده – پیوست

در این مطلب به معرفی بهترین گوشی‌های سال ۲۰۲۰ پرداختیم. این گوشی‌ها با توجه به مشخصات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری در این لیست قرار گرفته‌اند.

بهترین گوشی های سال 2019 را بشناسید+مزایا معایب و قیمت

4/9/2019 · هواوی پی 30 پرو. قیمت جهانی: 1000 دلار. قیمت ایران: هنوز وارد ایران نشده است. عرضه هواوی پی 30 پرو سبب پایان یکه‌تازی گوشی های هوشمند سری Pixel هواوی در دنیای موبایل فتوگرافی شد. در حال حاضر، در فهرست بهترین گوشی های سال 2019 این …

بهترین گوشی های هوشمند / موبایل سال 2016 از دید تحریریه …

طراحی و سخت‌افزار عالی همگی قبل از قطع تولید نوت ۷، من را در میانه‌های سال متقاعد کرده بودند که فبلت سامسونگ بهترین گوشی هوشمند سال خواهد بود؛ با این حال پرچم‌دار نیمه دوم سامسونگ از صحنه …

تماشا کنید: انتخاب بهترین دوربین موبایل سال 2020 و نتیجه …

12/3/2020 · انتخاب بهترین دوربین موبایل سال 2020. مارکس (کانال mkbhd در یوتیوب) مانند دو سال گذشته تصمیم گرفت تا با چندین مرحله نظرسنجی، بهترین دوربین‌های موبایلی را به انتخاب کاربران مشخص کند.

جان سخت‌ترین هارد اکسترنال موجود در بازار ایران چیست؟ – زومیت

با وجود چهار سال گارانتی در کنار یک سال ریکاوری رایگان اطلاعات و همچنین تحمل وزن بالا به هنگام فشار و داشتن استاندارد نظامی ارتش آمریکا، hd830 یک هارد جان‌سخت تمام عیار است.

برچسب‌ها:, , , , , ,