varos

بیوت مراجع معظم تقلید از چه می ترسند؟

برگزاری مراسم سوگواری شهادت حضرت زهرا در بیوت مراجع تقلید …

به گزارش خبرنگار سرویس سیاسی خبرگزاری رسا ، همزمان با ایام شهادت بانوی دو عالم حضرت فاطمه زهرا(س)، مراسم عزاداری و سوگواری در بیوت مراجع تقلید و علما به همراه رعایت کامل پروتکل های بهداشتی برگزار شد.

دنیای نوه‌ها و باب جدید مرجعیت/ اجتهاد پویا پشت درهای بسته!

امروز «تکیه‌ی گزاف بر جای بزرگانِ» برخی بیوت داران نه تنها مرجعیت و تراث شیعه را تهدید می‌کند که دینداری جامعه را هم نشانه گرفته است.

لاریجانی: مراجع تقلید استوانه‌های نظامند – همشهری آنلاین

همشهری آنلاین: رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان این که مراجع تقلید استوانه‌های نظام و کشور هستند، خواستار توجه ویژه نیروی انتظامی به بیوت مراجع معظم تقلید شد.

مراسم عزاداری در بیوت مراجع تقلید برپا می‌شود – خبرگزاری …

مراسم عزاداری در بیوت مراجع تقلید برپا می‌شود مراسم عزاداری رحلت پیامبر و امام حسن مجتبی(ع) در دفاتر آیت‌الله سبحانی، آیت‌الله مکارم شیرازی و آیت الله شبیری زنجانی در قم برگزار خواهد شد.

عقلانیت و خردمندی در عزاداری ایام فاطمیه مراجع تقلید و …

1/17/2021 · صادق چهرقانی: مراسم عزاداری سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها) در شهر قم، که توسط مراجع تقلید و بزرگان قم برگزار شد، امسال بسیار متفاوت از سال های قبل از آن بود؛ چه آنکه اگر هر سال شاهد برپایی عزاداری های …

بیت آیت‌الله ممدوحی از رهبرمعظم انقلاب و مراجع تقلید …

قم – ایرنا – بیت مرحوم آیت الله حسن ممدوحی از اعضای فقید جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در اطلاعیه‌ای از رهبر معظم انقلاب اسلامی، مراجع تقلید و مردم ایران به پاس اظهار لطف و زحماتشان تقدیر کرد.

عقلانیت و خردمندی در عزاداری ایام فاطمیه مراجع تقلید و …

1/18/2021 · به گزارش خبرگزاری حوزه به نقل از خبرآنلاین، مراسم عزاداری سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها) در شهر قم، که توسط مراجع تقلید و بزرگان قم برگزار شد، امسال بسیار متفاوت از سال های قبل از آن بود؛ چه آنکه اگر هر …

اهانت به مراجع، به چه بهانه و به چه قیمت؟!

چگونه است که اعلام موضع مقام مرجعیت می تواند تحت تاثیر خیالی گروه های خاصی باشد اما جبهه گیری در برابر مراجع معظم تفلید نمی تواند زیر نفوذ جریان های استعماری اتفاق افتاده باشد؟

خرسندی مراجع عظام تقلید از اعزام مجدد زائران ایرانی به حج …

تهران – ایرنا – نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت گفت: مراجع عظام تقلید از راه اندازی حج اظهار خرسندی كردند و اخباری را كه دراین حوزه به مردم منتقل می كنیم صددرصد صحیح و قابل اعتماد است.

متن پیام تسلیت مراجع، علما و شخصیتها

این ضایعه مولمه را به محضر حضرت ولی‌عصر (عج)، مقام معظم رهبری (مد‌ظله العالی)، مراجع معظم تقلید و حوزه‌های علمیه و همه مسلمانان تسلیت عرض نموده، از خداوند متعال برای آن مرحوم علو درجات و برای …

برچسب‌ها:, , , , , , , ,