varos

تامین زیرساخت در شهرک صنعتی چرم سازی قزوین ضروری است

تامین زیرساخت در شهرک صنعتی چرم سازی قزوین ضروری است …

رئیس هیئت مدیره شهرک صنعتی چرم سازی گفت: با تامین زیرساخت و خدمات زیربنایی، صدور مجوز شهرک خصوصی زمینه بهره مندی واحدهای تولیدی این شهرک از مشوق های دولتی را مهیا کنید.

تامین زیرساخت در شهرک صنعتی چرم سازی قزوین ضروری است (بخشی …

رئیس هیئت مدیره شهرک صنعتی چرم سازی گفت: با تامین زیرساخت و خدمات زیربنایی، صدور مجوز شهرک خصوصی زمینه بهره مندی واحدهای تولیدی این شهرک … تامین زیرساخت در شهرک صنعتی چرم سازی قزوین ضروری است.

تامین زیرساخت در شهرک صنعتی چرم سازی قزوین ضروری است …

تامین زیرساخت در شهرک صنعتی چرم سازی قزوین ضروری است; ایران و امریکا بر لبه تیغ; سرقت جنازه چاپلین – دنیای 77; نیمی از زندانیان و پرسنل یک زندان در بلژیک کرونا گرفتند; کمبود انسولین قلمی مقطعی است

تامین زیرساخت های لازم در شهرک‌های صنعتی از لازمه های حضور …

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان اردبیل گفت: یکی از لازمه های حضور سرمایه گذاران در استان، تأمین و احداث زیرساخت های مناسب است که در این زمینه بایستی توجه ویژه ای به ایجاد شهرک های صنعتی جدید در استان شود.

زیرساخت‌ها و منابع مالی مهمترین نیاز شهرک‌های صنعتی کشور است

اصفهان- ایرنا – معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران گفت: تامین زیرساخت‌ها از جمله آب، برق و گاز و منابع از جمله سرمایه در گردش و مواد اولیه مهمترین نیازهای شهرک‌های صنعتی …

ساماندهی نواحی صنعتی در اولویت امسال دولت است – خبرگزاری …

قزوین- معاون اقتصادی استانداری قزوین گفت: با ساماندهی نواحی صنعتی به عنوان اولویت مهم دولت زمینه تقویت زیرساخت ها در نواحی و شهرک های صنعتی مهیا می شود.

ضرورت رفع مشکلات زیرساختی شهرک‌های صنعتی | خبرگزاری صدا و سیما

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از وزارت صمت؛ آقای محسن صالحی نیا با اشاره به وضعیت واحد‌های صنعتی در شرایط کرونایی، افزود: فعالیت واحد‌های تولیدی مستقر در شهرک‌های صنعتی هر ساله در ایام عید نوروز تعطیل می‌شود و …

تامین اعتبارات مشکل اساسی شهرک‌های صنعتی اصفهان است

اصفهان- ایرنا- مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی اصفهان گفت: تامین اعتبارات دومین مشکل در شهرک‌های صنعتی این استان است که باید برای رفع آن تدابیری اندیشید.

افزایش اعتبار جهت تأمین زیرساخت‌های شهرک‌های صنعتی …

در سطح شهرک‌های صنعتی استان تهران به یک‌هزار و ۷۰۱ مگاوات برق نیاز داریم که حدود ۵۳۷ مگاوات آن تاأمین شده است و تامین ۱۳۴ مگاوات به صورت اضطراری لازم و ضروری است.

توسعه زیرساخت‌های شهرک‌های صنعتی اردبیل در اولویت است …

اردبیل- مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی اردبیل گفت: اهمیت به توسعه و نگهداری زیرساخت‌های شهرک‌های صنعتی در اردبیل برای ما جزو اولویت‌های اساسی و ضروری است و در این زمینه به دنبال تأمین مالی مورد نیاز شهرک‌ها و نواحی …

برچسب‌ها:, , , , , , ,