varos

تصویر موبایل سونی با نمایشگر ۵.۵ اینچی فاش شد

تصویر موبایل سونی با نمایشگر ۵.۵ اینچی فاش شد

تصویر موبایل سونی با نمایشگر ۵.۵ اینچی فاش شد مجموعه: اخبار تکنولوژی تصویر و جزئیات دوربین یک موبایل جدید سونی فاش شده که نمایشگری ۵.۵ اینچی و ۲ دوربین پشتی دارد که یکی از آنها ۱۳ مگاپیکسل است.

تصویر موبایل سونی با نمایشگر 5/ 5 اینچی فاش شد

تصویر موبایل سونی با نمایشگر ۵/ ۵ اینچی فاش شد مهر : تصویر و جزئیات دوربین یک موبایل جدید سونی فاش شده است که نمایشگری ۵/ ۵اینچی و دو دوربین پشتی دارد که یکی از آنها ۱۳ مگاپیکسل است.

تصویر موبایل سونی با نمایشگر ۵.۵ اینچی فاش شد – ایستنا …

تصویر موبایل سونی با نمایشگر ۵.۵ اینچی فاش شد منبع: مهر به نقل از انگجت، به تازگی یکی از کاربران توئیتر به نام OnLeaks، تصویر و جزئیاتی ابتدایی از موبایل «اکسپریا کامپکت» منتشر کرده است.

تصویر موبایل سونی با نمایشگر ۵.۵اینچی فاش شد

تصویر موبایل سونی با نمایشگر ۵.۵اینچی فاش شد. ictpress – تصویر و جزئیات دوربین یک موبایل جدید سونی فاش شده که نمایشگری ۵.۵ اینچی و ۲ دوربین پشتی دارد که یکی از آنها ۱۳ مگاپیکسل است.

تصویر موبایل سونی با نمایشگر 5.5 اینچی فاش شد – خبرگزاری …

اقتصاد ایران: تصویر و جزئیات دوربین یک موبایل جدید سونی فاش شده که نمایشگری 5.5 اینچی و 2 دوربین پشتی دارد که یکی از آنها 13 مگاپیکسل است.

تصویر فاش شد از موبایل سونی با نمایشگر ۵.۵ اینچی

تصویر و جزئیات دوربین یک موبایل جدید سونی فاش شده که نمایشگری ۵.۵ اینچی و ۲ دوربین پشتی دارد که یکی از آنها ۱۳ مگاپیکسل است.

تصویر موبایل سونی با نمایشگر ۵.۵اینچی فاش شد

تصویر و جزئیات دوربین یک موبایل جدید سونی فاش شده که نمایشگری ۵.۵ اینچی و ۲ دوربین پشتی دارد که یکی از آنها ۱۳ مگاپیکسل است

تصویر موبایل سونی با نمایشگر ۵.۵ اینچی فاش شد

تصویر موبایل سونی با نمایشگر ۵.۵ اینچی فاش شد on 06 بهمن 1399 . تصویر و جزئیات دوربین یک موبایل جدید سونی فاش شده که نمایشگری ۵.۵ اینچی و ۲ دوربین پشتی دارد که یکی از آنها ۱۳ مگاپیکسل است.

تصویر موبایل سونی با نمایشگر 5.5 اینچی فاش شد | تصویر و …

دوشنبه، 6 بهمن 1399 ساعت 11:05 2021-01-25 فناوري. تصویر موبایل سونی با نمایشگر 5.5 اینچی فاش شد

نسل جدید اکسپریا کامپکت سونی با نمایشگر ۵.۵ اینچی از راه …

1/25/2021 · این گوشی سونی به نمایشگر ۵.۵ اینچی مجهز می‌شود و ابعادی برابر ۸.۹ در ۶۸.۹ در ۱۴۰ میلی‌متر دارد که اگرچه بزرگتر از آیفون ۱۲ مینی است، اما همچنان کوچکتر از اکثر پرچمدارهای بازار محسوب می‌شود.

برچسب‌ها:, , , ,