varos

جوک ویروس منحوس و روحانی

روحانی: سه خطر پیش رو داریم – تابناک | TABNAK

1/2/2021 · حسن روحانی امروز سه خطر ویروس جهش یافته کرونا، فصل سرما و آلودگی هوا را برای کشور مطرح کرد. او در بخش دیگری از سخنانش درباره اوج گیری کرونا در ماه های پایان سال و تبعات سنگین اقتصادی آن هشدار داد.

تشکر خامنه‌ای از پرستاران و پزشکان و دعا برای «کندن کلک …

2/27/2020 · او در ادامه ویروس کرونا را «ویروس منحوس» خوانده و دعا می‌کند که «کلک آن زودتر کنده شود». پس از چین، ایران از نظر تعداد قربانی و میزان آلودگی به ویروس کرونا تاکنون مقام دوم را داشته است.

درخواست مجلس از روحانی برای جلوگیری از ورود کرونای جهش …

1/16/2021 · ضمن گرامیداشت یاد و نام سردار دل‌ها، سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و تقدیم خالصانه ترین درودها به ارواح مقدس شهدا، خصوصا شهدای مدافع سلامت و آرزوی تفوق بر ویروس منحوس کووید۱۹ ، عناوین …

در تمام حوادث کرونا، همیشه به مردم آمار دقیق دادیم

2/20/2021 · آقای روحانی اظهار داشت: عده‌ای پس از شیوع ویروس کرونا به دنبال ایجاد دوگانگی بین دین و علم بودند که با درایت علما، مراجع و مقام معظم رهبری، این عده فرصتی برای ایجاد شکاف و دوگانگی نیافتند.

درخواست نایب‌رئیس مجلس از روحانی برای جلوگیری از ورود …

درخواست نایب‌رئیس مجلس از روحانی برای جلوگیری از ورود کرونای جهش‌یافته سیاسی، ۲۷ دی ۱۳۹۹، ۱۰:۲۲ 3991027036 ۲ نظر، ۰ در صف انتشار و ۱ تکراری یا غیرقابل انتشار نایب‌رئیس مجلس شورای اسلامی در نامه‌ای به رئیس جمهوری خواستار …

خروج مازندران از وضعیت قرمز کرونایی – تابناک | TABNAK

1/22/2021 · این استان که از آغازین روز‌های شیوع ویروس منحوس کرونا دست و پاگیر شده بود، اکنون در حال گذر از پیک سوم شیوع ویروس کرونا بوده و تلاش مسئولان استانی بر این است که تا ماه‌های باقیمانده به سرمای …

تذکر به وزیر بهداشت برای ضرورت توجه به کارکنان غیردرمانی …

ضمن تشکر از زحمات شبانه روزی جنابعالی وهمه پرسنل عزیز و سخت‌کوش درمان در مبارزه با ویروس منحوس کرونا و لزوم توجه بیشتر به آنها که در خط مقدم جبهه سلامت، عاشقانه مجاهدت می کنند، ضرورت دارد …

جوک‌های جدید کرونایی: از جلسه بلایای طبیعی با کرونا تا …

2/28/2020 · به گزارش هشمهری آنلاین، طبع طنز پرداز ایرانی برای هر موقعیتی طنز و جوک می‌سازد. … بر اثر ویروس کرونا “بادی وزید و گلی پر پر شد” … ماجرای شکایت جدید مجلس از روحانی.

خونسردی خامنه‌‌ای و روحانی مقابل مرگ ستاره‌های ورزش …

اما دست حسن روحانی به نوشتن پیام‌های تسلیت آشنا است؛ مثلا آبان ۱۳۹۹، «جواد اژه‌ای» را «دانشمند فرهیخته»، «حجت‌الاسلام والمسلمین»، «خدمت‌گزاری راستین به انقلاب» و «عالم مجاهد» نامید.

علی انصاریان چه نسبتی با شیخ حسین انصاریان داشت؟

هفته گذشته علی انصاریان به دلیل ابتلا به ویروس منحوس کرونا و درگیری 80 درصدی ریه اش به این ویروس در بیمارستان فرهیختگان تهران بستری شد و متاسفانه عصر چهارشنبه دار فانی را ودا گفت.

برچسب‌ها:, , , , , , , , ,