varos

حوزه خواهران و رشته اخلاق و تربیت اسلامی؛

مرکز تخصصی اخلاق و تربیت اسلامی

مرکز تخصصی اخلاق و تربیت اسلامی. مرکز تخصصی اخلاق و تربیت اسلامی از مراکز تحصیلات تکمیلی جامعه‌الزهرا علیهاالسلام است که با ارائه 3 رشته تعلیم و تربیت اسلامی، مشاوره خانواده با رویکرد اسلامی و تربیت دینی کودک و نوجوان در مقطع سطح 3 فعالیت دارد.

ثبت نام حوزه علمیه خواهران آغاز شد/ تربیت زنان خبره و فقیه …

2/16/2021 · مدیر حوزه علمیه خواهران استان کرمان با اشاره به هدف تاسیس این نهاد اظهار کرد: هدف این است تحصیلات دینی در بین خواهران گسترش یافته و ارتقاء دینداری در بین خواهران صورت بگیرد و به دنبال آن دینداری در بین خانواده ها نیز ترویج یابد.

مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران

مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خواهران، با راهبرد اصلی گسترش و فراگیر نمودن آموزش علوم اسلامی و حوزوی، امکان تحصیل خواهران را در صدها واحد آموزشی – تربیتی حوزوی در سراسر کشور فراهم نموده است.

ایجاد دو رشته جدید تعلیم و تربیتی با رویکرد اسلامی در حوزه …

تهران (پانا) – مدیر گروه علمی اخلاق، تربیت و مشاوره اسلامی مؤسسه آموزش عالی خواهران معصومیه قم راه‌اندازی دو رشته جدید «تربیت دینی کودک و نوجوان» و «مشاوره خانواده با رویکرد اسلامی» را تشریح کرد.

همه چیز در مورد حوزه علمیه خواهران

2/25/2019 · خواهران «ارشد» طلبه می‌باید در رشته‌هایی؛ مانند اخلاق و تربیت اسلامی، تاریخ اسلام، تبلیغ با گرایش حج، تفسیر و علوم قرآنی، فقه و اصول، فلسفه اسلامی، کلام اسلامی، کلام اسلامی با گرایش امامت، کلام اسلامی با گرایش مذاهب اسلامی، کلام اسلامی با گرایش مهدویت، مدرّسی ادبیات …

مصوبه 633 – كليات رشته اخلاق و تربيت اسلامي(سطح سه)

سطح سه «اخلاق و تربيت اسلامي»، اولين مقطع از اين رشته است كه در آن، طلاب، مباني و مسائل اخلاق اسلامي و روشهاي تربيتي آن را مي‌آموزند و توانايي پاسخ‌گويي به نيازهاي مربوط و توان تدريس و تحقيق در حد تحليل و بررسي تطبيقي آن را پيدا مي‌كنند و در پايان، موفق به دريافت دانش‌نامه …

جزئیات پذیرش حوزه خواهران در تهران/ فهرست رشته ها اعلام شد …

وی با اشاره به اینکه ۴ واحد آموزشی در مقطع تخصصی برای سال آینده پذیرش خواهند داشت، گفت: در این واحدهای آموزشی ۵ رشته تفسیر تطبیقی، فقه خانواده، حکمت متعالیه و کلام اسلامی برای مقطع دکتری در نظر گرفته شده و این مقطع نیز آزمون ورودی و مصاحبه علمی خواهد داشت.

برچسب‌ها:, , , , , ,