varos

در ۷۴۱ مین پست، فرمودم که:

کرونا جان 89 هموطن دیگر را گرفت/ شناسایی ۸۲۶۳ بیمار جدید

2/22/2021 · دکتر سیماسادات لاری گفت: از دیروز تا امروز ۴ اسفند ۱۳۹۹ و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، ۸ هزار و ۲۶۳ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شد که ۷۴۱ نفر از آنها بستری شدند.

آمریکا موشک بالستیک “ترایدنت” آزمایش کرد – ایسنا

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، براساس بیانیه نیروی دریایی آمریکا، این موشک بالستیک از زیردریایی یواس‌اس مین (ssbn-۷۴۱) کلاس اوهایو در نزدیکی سواحل شهر سن دیگو کالیفرنیا پرتاب شد.

آمریکا موشک بالستیک ‘ترایدنت’ آزمایش کرد

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، طبق بیانیه نیروی دریایی آمریکا، این موشک بالستیک از زیردریایی یواس اس مین( ssbn- ۷۴۱) کلاس اوهایو در نزدیکی سواحل شهر سن دیگو کالیفرنیا پرتاب شد.

وصف نیروی زمینی ایران در سال 1362 به قلم محمد رضا شاه …

پانچه برتا fs92 بدون شک یکی از بهترین سلاح های کمری دنیا به شمار می رود چرا که بیش از 20 کشور جهان آن را بعنوان سلاح کمری ارتش و نیروی پلیس خود برگزیده اند. این تپانچه در ارتش آمریکا با نام m9 شناخته می شود.

ورزش ریسک مرگ زودهنگام را در زنان کاهش می‌دهد – همشهری آنلاین

در این مطالعه ۱۶,۷۴۱ شرکت کننده با میانگین سنی ۷۲ سال که حداقل ۱۰ ساعت در روز این وسیله پوشیدنی را به همراه داشتند، مورد بررسی قرار گرفتند.

جواب مراحل فندق ورژن جدید – پاسخ به سوالات شما

جواب مراحل فندق ورژن جدید. دسته بندی: موبایل » فندق | 138,864 بازدید. وقتی خسته از کار روزانه هستید بد نیست در صورتی که یک تلفن همراه هوشمند در اختیار دارید سری به بازی جذاب فندق بزنید و با چالشهایی که پیش رویتان قرار میگیرد …

نقش زبان_علی عبدالرضایی | کالج عبدالرضایی

در جایی نوشته‌ شده: «مطالعه می‌فرمودم»، کلمه‌ی «می‌فرمودم» از لحاظ زبانی با متن هم‌خوانی ندارد، ممکن است هدف نویسنده از آوردن این کلمه ایجاد فضای طنز باشد اما این خوب نیست که در شروع …

برچسب‌ها:, , , , ,