varos

دسترسی،بیان و تنظیم هیجان و تاثیر آن در روابط زوجین (قسمت اول)

دسترسی،بیان و تنظیم هیجان و تاثیر آن در روابط زوجین (قسمت …

دسترسی،بیان و تنظیم هیجان و تاثیر آن در روابط زوجین (قسمت اول) زهرا راوند يكشنبه, ۱۰ اسفند ۱۳۹۹، ۰۹:۰۰ ق.ظ

تنظیم هیجانات ، بهبود روابط

هوش هیجان در زمینه ازدواج موفق و زندگی زناشویی, نقشی مهم و غیر قابل انکار دارد. حال سؤال این است که هوش هیجانی به چه طریقی می‌تواند زندگی زناشویی را تحت تأثیر خود قرار دهد تا بر فراز و نشیب‌های آن فایق آیند؟

بررسی ارتباط تنظیم هیجان و عواطف مثبت و منفی با عملکرد و …

هدف این پژوهش بررسی ارتباط تنظیم هیجان و عواطف مثبت و منفی با عملکرد و فرسودگی تحصیلی دانشجویان بود. این پژوهش یک مطالعه توصیفی از نوع همبستگی است. نمونه این پژوهش شامل 400 دانشجو (200 پسر و 200 دختر) بود که از میان دانشجویان …

دانلود پایان نامه، پروپوزال، پروژه در مورد روابط زوجین

چکیده : این پژوهش باهدف بررسی روابط زوجین با والدین خود و تاثیراتی که این روابط بر روابط بین زوجین می گزارد و مشکلاتی که طی آن به وجود می اید در بین زنان و مردان متاهل شهر کاشمر انجام گرفته است این تحقیق دارای یک پیشینه …

رابطه تنظیم هیجان، کنترل عواطف و مهارت های مقابله ای با …

هدف اصلی این پژوهش تعیین رابطه تنظیم هیجان، کنترل عواطف و مهارت های مقابله ای با کیفیت زندگی در فرزندان افراد معتاد و نیز، نقش این متغیرها در پیش بینی کیفیت زندگی این افراد بود.

اثربخشی آموزش گروهی هوش هیجانی بر تنظیم شناختی هیجان در …

هدف این تحقیق، بررسی اثربخشی آموزش گروهی هوش هیجانی بر راهبردهای مثبت و منفی تنظیم شناختی هیجان در کودکان قربانی سوء رفتار هیجانی بود. کودکان قربانی سوء رفتار هیجانی، مشکلات زیادی در خصوص تنظیم هیجان دارند.

برچسب‌ها:, , , , ,