varos

دستگاه کالر سورتر برای افزایش کیفیت دانه های کشاورزی

دستگاه سورتر آی سورتر | تولید کننده انواع سورتر

آی سورتر یک استارتاپ از مجموعه دانش بنیان نوژان می‌باشد که موفق به تولید دستگاه سوتر انواع دانه های کشاورزی شده است. سورتر پسته،از محصولات این مجموعه است.

اشتغالزالی با بهترین دستگاه سورتینگ؛ کارآفرینان بخوانند

این دستگاه‌ ها در جایگاه خود بسیار اهمیت دارند، چرا که دانه های برنج، بذر و غلات، بسیار ریز هستند و عموماً تجهیزات و سیستم های قوی تر و حساس تری باید برای پاک کردن و رتبه بندی آنها به کار رود.

دستگاه کالر آیدی سورن ویژه نرم افزار های تجاری – Sorren …

دستگاه کالر آیدی سورن ویژه نرم افزار های تجاری … خود ارائه می دهند همیشه این دغدغه وجود دارد که علاوه بر بهبود کیفیت پاسخگویی و ارائه خدمات، با افزایش سرعت پاسخگویی حجم وسیع تری از درخواست ها …

آی سورتر – گروه صنعتی آی سورتر

برای دسته‎بندی میوه‎جات دستگاه های متنوعی وجود دارد که مهم‎ترین آن، سورتر است. با این عمل محصولات اضافی از میوه جدا خواهد شد و در مرحله آخر دسته‎بندی می‎گردند.

خانه – آراد سورتینگ – اولین سازنده دستگاه های سورتینگ در ایران

شرکت دانش بنیان علم و فن آراد سازنده انواع دستگاههای سورتینگ با برند آراد سورتینگ ، ارائه دهنده انواع راه حلها و ماشین های سورتینگ با دوربین و تکنولوژی بینایی در بخش‌های گوناگون کشاورزی و صنعتی می‌باشد.

دانستنی‌های سورتر کشمش – پندسورت

واضح است که به همین نسبت قیمت آنها نیز بالا خواهد بود. در حال حاضر محدوده قیمت برای دستگاه­های سورتر کشمش برای دستگاه تک کانال با یورتینگ 7 تن کشمش در روز از 100 میلیون تا 300 میلیون تومان می­باشد.

مشاهده مقاله | آشنایی با دستگاه و کاربردهای طیف‌سنجی مادون …

شکل ۱. نمودار بلوکی دستگاه های مورد استفاده در طیف سنجی مادون قرمز. (الف) دستگاه تک پرتویی با تکفامساز ثابت، (ب) طیف سنج پاشنده با طراحی دو پرتویی و (ج) دستگاه تبدیل فوریه تک پرتویی [2].. دستگاه های پاشنده که تا قبل از پیدایش …

برچسب‌ها:, , , , , ,