varos

دو هفته و یک روز از بیست و پنج سالگی/چگونه بیست و چهار سالگی خود را در خانه گذراندید؟

چگونه راحت 20 کیلو وزن کم کنیم ؟ +رژیم ، برنامه غذایی و ورزش

هرگونه برنامه ریزی معوق در کاهش وزن مانند بعد از 2 هفته و بعد از 1 ماه یا بعد از تولد شروع می کنم هرگز عملی نخواهد شد. اگر می خواهید هله وهوله بخورید، تصمیم خود را بگیرید و فورا آن را قطع کنید.

هفته بیست و یکم بارداری، هفته 21 بارداری

هفته 21 بارداری و وضعیت مادر و جنین در هفته 21 بارداری و نکات مهم هفته بیست و یکم بارداری … در اين صورت روزي دو مرتبه پوست خود را با آب و صابون ملايم بشوييد، اما دقت كنيد كه بدون تجويز پزشك از …

رژیم شیر و خرما 3 هفته‌ای (لاغری 7 الی 15 کیلویی) | کوییک فیت

رژیم شیر و خرما برای کاهش وزن سریع در سه هفته تنظیم شده است. بررسی نواقص و مزایای این رژیم راهنمای دقیقی برای پیروی از روند روز به روز آن است.

حقوق فرد فوت شده به چه کسانی می رسد؟

از تاریخ تصویب این قانون، حقوق وظیفه و مستمری موضوع تبصره ۲ ماده واحده قانون اجازه پرداخت وظیفه و مستمری وراث کارمندان مصوب آذر ماه ۱۳۳۸ در مورد ورثه پسر تا پایان بیست سالگی و چنانچه به موجب …

طاق باز خوابیدن در بارداری و خطر مرده زایی

تقریبا 10% از زنانی که مرده زایی داشتند، اعلام کردند که در طول بارداری و در ماه آخر طاق باز می خوابیدند، در صورتی که تنها 2% از زنانی که در هفته 31 بارداری سالم بودند، در این وضعیت می خوابیدند.

بیش از ۱۵ داستان کوتاه جالب و خواندنی | ستاره

دو ساعت بعد ماموران پلیس جنازه یکی از همدستان پدر دانش آموز را – که هفته قبل با هم یک جواهر فروشی را سرقت کرده بودند – از داخل باغچه خانه بیرون کشیدند و پدر کودک را هم بازداشت کردند!

برچسب‌ها:, , , , ,