varos

رد زیبایی را به هر کجا که می رود ، بگیر و برو ⭐

گنجور » سعدی » دیوان اشعار » غزلیات » غزل ۳۳

عبداله گراشی نوشته: این شعر و شعرهای مشابه این یعنی اشعاری که به لحاظ وزن عروضی بر وزن این شعر باشند مختص گوشه کرشمه در دستگاه شور هستند لذا به نوازندگان سازهای ایرانی توصیه می شود هر گاه بخواهند بر قطعه ای در دستگاه شور …

لیست ضرب المثل های حرف الف به همراه معنی | ستاره

اشاره به مهمانی که چشمش و حواسش به جای اینکه به صاحبِ‌خانه باشد، به سر و وضع و اسباب خانه است. ۲۰۱. آه ندارد با ناله سودا کند. وصف درماندگی و نداری کسی، اغلب در زمان تحقیر کردن به کار می‌رود. ۲۰۲.

مفهوم و معنی شعر به نام خداوند جان و خرد | ستاره

به نام خداوند جان و خرد شعری از فردوسی است که در بخش تحمیدیه و در وصف خداوند در ابتدای کتاب شاهنامه آمده است. مفهوم و معنی شعر به نام خداوند جان و خرد را به زبان ساده بخوانید.

اطلس سیاسی انتخابات ۱۴۰۰ شهرستان کرج تدوین و رونمایی می …

1/30/2021 · معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان کرج از تهیه و تدوین اطلس انتخاباتی این شهرستان خبر داد و گفت: این اطلس انتخاباتی نقشه راه برگزاری دو انتخابات سراسری در مرکز استان البرز خواهد بود.

فیلم‌های غیرقابل پخشی که با دوبله مجاز شد! – تابناک | TABNAK

به گزارش «تابناک» به نقل از مهر، محمود قنبری یکی از مدیران دوبلاژ و گویندگان نسل دوم دوبله ایران است که قسمت‌های اول و دوم گفتگو با وی چندی پیش در مهر منتشر شدند و حالا قسمت سوم این گفتگو پیش روی مخاطبان قرار می‌گیرد.

روایت چند سرباز راهور از بلاهایی که سرشان می‌آید

1/26/2021 · خانوم اونقدر هوا سرده که مافوقم از ماشین پیاده نمیشه. نهایتش میخواد ازم بپرسه اون خانومه چی می‌گفت که بهش میگم می‌خواست تا وقتی که سرویس محل کارش میرسه واسه امنیت بیشتر کنار یه مامور وایسه.

فرارو | گلایه‌های محمود فکری با کنایه‌های ریز و درشت به …

فضایی را به وجود می‌آورند که تمام مشکلاتی که از هفته‌های اول داشتیم کنار می‌رود و از تیم فکری از هفته اول یک بازی روان و خوب و برد می‌خواهند. در حالی که برای این کار نیاز به زمان و ابزار وجود …

برچسب‌ها:, , , , , ,