varos

سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا خبر داد: ورود 250 هزار دوز واکسن سینوفارم به کشور

سخنگوی ستاد کرونا: امروز ۲۵۰ هزار دوز واکسن وارد کشور می …

2/27/2021 · به گزارش برنا؛ علیرضا رئیسی، سخنگوی ستاد مقابله با کرونا با اشاره به اینکه وضعیت کرونا در کشور و دنیا مطلوب نیست، گفت: 114 میلیون نفر در کل دنیا به ویروس کرونا مبتلا هستند و 2 میلیون و 500 هزار نفر تاکنون در سطح دنیا جان خود …

ورود ۲۵۰هزار دوز واکسن سینوفارم به کشور؛ امروز/رعایت کنید …

2/27/2021 · سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا با اشاره به روند افزایشی مبتلایان کرونا در دو استان خوزستان و چهارمحال و بختیاری، اقدامات انجام شده در جهت کنترل بیماری بویژه در خوزستان را تشریح کرد.

۲۵۰ هزار دوز واکسن کرونای چینی امروز وارد کشور می‌شود …

2/27/2021 · سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا گفت: امروز(شنبه) ۲۵۰ هزار دوز واکسن کرونا سینوفارم چینی وارد کشور می‌شود و در آینده نزدیک نیز واکسن‌های دیگر کرونا از کشورهایی مانند هند و همچنین سبد کوواکس وارد کشور خواهد شد.

شرط سفر در نوروز/وضعیت کرونای انگلیسی/ورود ۲۵۰ هزار دوز …

2/20/2021 · سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا ضمن تشریح وضعیت گردش کرونای انگلیسی در کشور و وضعیت واردات واکسن، درباره جزییات و شروط انجام سفر و گردشگری در ایام عید توضیح داد.

واردات 250 هزار دوز واکسن کرونا از کشور چین | سخنگوی ستاد …

امروز 250 هزار دوز واکسن سینوفارم وارد کشور می شود سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا اعلام کرد: ورود 250هزار دوز واکسن سینوفارم به کشور؛ امروز/ رعایت کنید تا نوروز آرامی داشته باشیم 250 هزار دوز …

ورود 250 هزار دوز واکسن سینوفارم به کشور/ تکلیف ایران از …

سخنگوی ستاد ملی مبارزه با کرونا از ورود 250 هزار دوز واکسن سینوفارم به کشور طی امروز خبر داد.

برچسب‌ها:, , , , ,