varos

شیائومی سهم بازار هوآوی را ازآن خود کرد

شیائومی سهم بازار هوآوی را تصاحب خواهد کرد – تکراتو

از همین حالا تمام برندهای مطرح و شناخته شده دنیای اسمارتفون ها به فکر تصاحب جایگاه و سهم هوآوی هستند. اما ظاهرا شیائومی سهم بازار هوآوی را تصاحب خواهد کرد.

شیائومی به جای اپل و سامسونگ سهم بازار هواوی را تصاحب کرد …

برخلاف انتظار، شیائومی سهم بازار هواوی را در کشورهای اروپایی به دست گرفته است. شیائومی در در سال ۲۰۲۰ نزدیک به ۹۰ درصد بیشتر از قبل گوشی راهی بازار کرد.

شیائومی جایگاه هواوی را در بازارهای اروپایی تصاحب کرد

شیائومی جایگاه هواوی را در بازارهای اروپایی تصاحب کرد 1 1 1 1 1 (0 امتیاز) موسسه‌ی آماری Counterpoint Research به‌تازگی به بررسی عملکرد شرکت‌های سازنده‌ی گوشی‌های هوشمند در بازار اروپا پرداخت.

شیائومی جای هواوی را در بازار گرفت! – آی تی رسان | خبر فارسی

در کل دوره 12 ماهه سال 2020 کمپانی اپل پس از سامسونگ به دومین برند محبوب در اروپا تبدیل شد. در این مدت غول کوپرتینویی موفق به فروش 41.3 میلیون دستگاه آی فون شد؛ رقمی که در مقایسه با فروش 41.7 میلیون واحدی آی فون در سال 2019 حدودا 1 …

شیائومی جای هواوی را در بازار گرفت!

شیائومی بزرگترین برنده در بازار اروپا طی سال میلادی گذشته بود. فروش اسمارت‌فون‌های کمپانی طی 3 ماهه چهارم 2020 نسبت به دوره مشابه سال گذشته 85 درصد افزایش یافت.

شیائومی جایگاه هواوی را در بازارهای اروپایی تصاحب کرد …

شیائومی جایگاه هواوی را در بازارهای اروپایی تصاحب کرد; ضد عفونی کردن آجیل در ایام کرونایی | خواص آجیل در برابر ویروس کرونا

برچسب‌ها:, , , ,