varos

شیوه‌نامه ساماندهی عرضه و تقاضای زنجیره فولاد گامی در مسیر تنظیم بازار فولاد

نقاط قوت “شیوه‌نامه ساماندهی عرضه و تقاضای زنجیره فولاد …

11/24/2020 · شیوه نامه ساماندهی عرضه و تقاضای زنجیره فولاد در حالی مطرح شده است که اختلاف نظرهای بسیاری را در پی داشته است؛ در این رابطه سعید عسکرزاده در گفت‌وگو با ایسنا، با بیان اینکه به اعتقاد ما دولت با درنظر گرفتن مسائل و …

شیوه‌نامه عرضه و تقاضای فولاد بازنگری و اصلاح شود – ایسنا

1/25/2021 · معاون اول رئیس جمهوری در نامه‌ای خطاب به معاون اقتصادی رئیس جمهور، بر بازنگری و اصلاح شیوه‌نامه عرضه و تقاضای زنجیره فولاد با تاکید بر حمایت از بازار سهام بازنگری و اصلاح دستور داد.

شیوه نامه ساماندهی عرضه و تقاضای زنجیره فولاد

موضوع: شیوه نامه ساماندهی عرضه و تقاضای زنجیره فولاد. با سلام و احترام. همانگونه که مستحضر می باشید ظرفیت تولید فولاد کشور طبق برنامه چشم انداز 1404، 55 میلیون تن پیش بینی شده است.

ساماندهی بازار فولاد | روزنامه صمت

شیوه‌نامه ساماندهی عرضه و تقاضای زنجیره فولاد با هدف متوازن شدن عرضه و تقاضا در بازار فولاد، حمایت از تولیدکنندگان حلقه‌های پایانی این زنجیره و همچنین دستیابی مصرف‌کننده‌نهایی به محصولات فولادی ارزان تدوین شده است.

کاهش قیمت‌ها از طریق ساماندهی عرضه زنجیره فولاد

ابلاغ شیوه‌نامه ساماندهی عرضه و تقاضای زنجیره فولاد جهت اجرا، در واقع این شیوه نامه گامی در مسیر تنظیم و ساماندهی بازار فولاد می باشد که هم تولیدکننده و هم مصرف‌کننده منتظر اجرای آن هستند.

برچسب‌ها:, , , ,