varos

صرفا چون رو بورس بود

افشاگری محسن رضایی از پشت پرده‌ بورس

2/28/2021 · افشاگری محسن رضایی از پشت پرده‌ بورس ویدئو، ۱۰ اسفند ۱۳۹۹، ۰۹:۵۱ 3991210028 ۸ نظر، ۵۰ در صف انتشار و ۷ تکراری یا غیرقابل انتشار محسن رضایی گفت: دولت چون فهمید بورس می‌رود بالا، پول ها را وارد بورس کرد.

وحیدی: علت ریزش شاخص بورس صرفا اقتصادی نبود – ایسنا

1/26/2021 · نایب رییس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با اشاره به شرایط نابسامان بازار سرمایه و خسارتی که به سرمایه سهامداران خرد وارد شد، معتقد است: علت ریزش شاخص بورس صرفا اقتصادی نبود، دست هایی در کار بود.

بورس در شرایط عادی است/پیش‌بینی یک کارشناس از آینده بازار …

2/15/2021 · به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، امروز بورس اوراق بهادار تهران در ابتدای معاملات رو به رشد بود، اما نوسان زیادی پیدا کرد و در نهایت با افزایش جزئی ۲۰۸۵ واحد به رقم یک میلیون و ۲۶۴ هزار و ۳۳۸ واحد رسید.

توصیه رهبرانقلاب به سرمایه‌گذاری مردم در بورس

دقت کنید که این کلیپ مربوط به 3 آذر ماه 1398 هستش و میگن یک جاهایی در بورس و امثالهم . ولی مردم تا حالا این سخنان رو نشنیدن و اگر اومدن تو بورس بخاطر دعوت مکرر مردم توسط شخص رییس جمهور به بورس بود.

راز سواری مجانی بورس به دولتی‌ها | بورسان Bourseon

1/24/2021 · وقتی سیاستگذار پاش رو گذاشته روی گردن سهام مردمی که با بسته بودن همه راههای حفظ نقدینگیشون از بخار شدن در واقع مجبور به انتخاب بورس شدن و یکبار هم طعم نیش دردناک بورس دولتی رو به میزان حداقل …

نگاه سیستماتیک یکپارچه به سیاست‌گذاری در بورس | بورسان …

سامانه معاملات بورس کند بود . گذشت . … شرکتهاست که در یکی دوسال گذشته درصد بسیار کمی از افزایش ارزش کل بورس رو تشکیل داده. … دوست عزیز صرفا چون بازی با جمع صفره نمیشه گفت که حتما یه عده با …

بورس استارتر | آموزش گام به گام بازار آتی ، اختیار معامله …

در مجموعه بورس استارتر آموزشهای کاربردی و مفهومی سرمایه گذاری در بورس سهام و به ویژه بازارهای آتی و اختیار معامله سکه ، زعفران و سهام ارائه میشود.

برچسب‌ها:, , , , , ,