varos

طرح اولیه از موبایلی که نمایشگر دور آن می پیچد

طرح اولیه از موبایلی که نمایشگر دور آن می پیچد

طرح اولیه از موبایلی که نمایشگر دور آن می پیچد مجموعه: اخبار تکنولوژی شرکت ال جی موبایلی طراحی کرده که نمایشگر آن دور دستگاه پیچیده می شود.

طرح اولیه از موبایلی که نمایشگر دور آن می پیچد – ایستنا

شرکت ال جی موبایلی طراحی کرده که نمایشگر آن دور دستگاه پیچیده می شود. این دستگاه ۲ دوربین جلویی و جک هدفون دارد. به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از گیزموچاینا، بسیاری از تولید کنندگان موبایل های هوشمند سال گذشته دستگاه …

طرح اولیه از موبایلی که نمایشگر دور آن می پیچد – خبرگزاری …

شرکت ال جی موبایلی طراحی کرده که نمایشگر آن دور دستگاه پیچیده می شود. این دستگاه ۲ دوربین جلویی و جک هدفون دارد.

طرح اولیه از موبایلی که نمایشگر دور آن می‌پیچد – روزنامه …

شرکت lg موبایلی طراحی کرده که نمایشگر آن دور دستگاه پیچیده می‌شود. این دستگاه دو دوربین جلویی و جک هدفون دارد. به گزارش مهر به نقل از گیزموچاینا، بسیاری – طرح اولیه از موبایلی که نمایشگر دور آن می‌پیچد

طرح اولیه از موبایلی که نمایشگر دور آن می پیچد – Baztab

شرکت ال جی موبایلی طراحی کرده که نمایشگر آن دور دستگاه پیچیده می شود. این دستگاه ۲ دوربین جلویی و جک هدفون دارد. بسیاری از تولید کنندگان موبایل های هوشمند سال گذشته دستگاه هایی تاشو را به بازار عرضه کردند.

طرح اولیه از موبایلی که نمایشگر دور آن می پیچد – بخریم، نخریم

ال جی تاکنون هیچ بیانیه خاصی در خصوص تولید موبایل مشابهی منتشر نکرده است. در عوض به نظر می رسد این شرکت به جای یک موبایل تاشو از دستگاه LG G۸X ThinQ Dual Screen رونمایی کرد که یک نمایشگر ثانویه به دستگاه متصل می شود.

نسخه چاپی – طرح اولیه از موبایلی که نمایشگر دور آن می‌پیچد

طرح اولیه از موبایلی که نمایشگر دور آن می‌پیچد. شرکت ال جی موبایلی طراحی کرده که نمایشگر آن دور دستگاه پیچیده می شود. این دستگاه ۲ دوربین جلویی و جک هدفون دارد.

تصاویر موبایل تاشوی اینتل با نمایشگری که دور دستگاه می پیچد

طرح موبایل تا حدودی شبیه نمایشگری است که دور دستگاه می پیچد. در حق امتیاز اینتل یک نمایشگر بزرگ و انعطاف پذیر دیده می شود که هنگام تاشدن روی دستگاه قابل مشاهده است.

تصاویر موبایل تاشوی اینتل با نمایشگری که در دستگاه می پیچد …

شرکت اینتل حق امتیاز اختراع موبایلی با نمایشگر تاشو را ثبت کرده است. این نمایشگر دور دستگاه می پیچد و کل آن را در بر می گیرد.

طرح عجیب ال جی برای تولید موبایل رولی

اخیراً پتنت جدیدی از کمپانی ال جی منتشر شده که نشان می‌دهد این شرکت کره‌ای، طرح عجیبی برای تولید موبایل رولی در نظر گرفته و قصد دارد با عرضه چنین موبایلی، بازار جدیدی برای تلفن‌های هوشمند بسازد.

برچسب‌ها:, , ,