varos

طرز تهیه شیرینی پفکی خوشمزه با سفیده برای عید نوروز

طرز تهیه شیرینی پفکی مخصوص عید نوروز – همشهری آنلاین

2/24/2021 · به گزارش همشهری‌آنلاین، شیرینی پفکی چیزی نیست جز سفیده تخم مرغ که آنقدر زده شده تا به فرم خامه درآمده و سپس با پودر قند مخلوط شده و در فر پخته شده است. این شیرینی حسابی پفکی و توخالی است.

طرز تهیه شیرینی پفکی مخصوص عید نوروز

طرز تهیه شیرینی پفکی. ابتدا زرده‌های تخم مرغ را با همزن برقی بزنید بعد وانیل و پودر شکر الک شده را اضافه کنید و با همزن برقی آن‌قدر هم بزنید تا کرم رنگ روشن دربیاید.

طرز تهیه مرنگ ( شیرینی پفکی )

شیرینی پفکی یا مرنگ (به انگلیسی: Meringue)، محصولی است که از به‌ هم زدن سفیده تخم مرغ و شکر حاصل شده و برای تهیه شیرینی و کیک، یا تزئین آنها بکار برده می شود. با طرز پخت این شیرینی معروف آشنا شوید.

طرز تهیه شیرینی پفکی مخصوص عید نوروز | شیرینی پفکی یکی از …

شیرینی پفکی یکی از انواع شیرینی است که به راحتی می توانید آن را در منزل تهیه کنید. در این مطلب طرز تهیه شیرینی پ

طرز تهیه شیرینی پفکی مجلسی و خوشمزه به روش قنادی و نکات مهم آن

9/22/2020 · در این آموزش شیرینی پزی داریم تا طرز تهیه و نکات مهم در خصوص تهیه این شیرینی را توضیح دهیم. با ما همراه باشید. مواد لازم برای تهیه شیرینی پفکی. ۴ عدد سفیده تخم مرغ; یک و سه چهارم پیمانه پودر قند

شیرینی پفکی مرنگ – طرز تهیه شیرینی مرنگ پفکی و ترد با همه …

شیرینی پفکی یا شیرینی مرنگ چیزی نیست جز سفیده تخم مرغ که آنقدر زده شده تا به فرم خامه درآمده و سپس با پودر قند مخلوط شده و در فر پخته شده است. این شیرینی حسابی پفکی و توخالی است. پس اگر دنبال شیرینی ساده میگردید، مرنگ …

طرز تهیه شیرینی نارگیلی پفکی و بازاری خوشمزه برای عید نوروز

طرز تهیه شیرینی نارگیلی ، دستور پخت شیرینی نارگیلی پفکی و بازاری مرحله به مرحله ، شیرینی نارگیلی یکی از شیرینی ها خوشمزه و سنتی می باشد.

برچسب‌ها:, , , , , ,