varos

فردا آف هستم، وسیله اش هنوز آماده نیست

توتی: هنوز آماده نیستم بگویم که به آخر خط رسیده‌ام/ کودکی …

توتی: هنوز آماده نیستم بگویم که به آخر خط رسیده‌ام/ کودکی هستم که مادرش او را از یک خواب رؤیایی بیدار کرده …

رضایی: غایبان ما برگشتند اما هنوز آماده نیستند/ امیدوارم …

سرمربی ذوب‌آهن گفت: در حالی به مصاف گل گهر خواهیم رفت که خداراشکر اکثر غایبان برگشته‌اند و ۶ تا ۷ نفر به تیم اضافه شدند اما هنوز آن شرایط ایده‌آل بدنی را ندارند.

«فردا آزادیم»، اگر نکشته باشیم!

دی ۱۳۵۷. امید حیدری (رضا بروجردی)، یکی از مخالفان کمونیست حکومت پهلوی که ۱۶ سال در آلمان شرقی زندگی کرده، با شنیدن خبر خروج محمدرضا شاه از ایران فریاد می‌زند که «ایران آزاد خواهد شد» و در کمال شادمانی با همسر آلمانی‌اش …

9 سناریو درباره آینده ترامپ

در شرایطی که بیش از سه‌ماه از برگزاری انتخابات ریاست‌جمهوری در آمریکا و حدود سه‌هفته از آغاز به‌کار رئیس‌جمهور جدید این کشور می‌گذرد؛ ترامپ هنوز هم در کانون توجه باقی مانده است.

متن کامل منشور روحانيت | پایگاه اطلاع رسانی رجا

البته هنوز حوزه‏ها به هر دو تفکر آمیخته‏اند و باید مراقب بود که تفکر جدایى دین از سیاست از لایه‏هاى تفکر اهل جمود به طلاب جوان سرایت نکند و یکى از مسائلى که باید براى طلاب جوان ترسیم شود …

روایت خلبان معزی از فرار بنی‌صدر و رجوی | پایگاه خبری یزد فردا

اما خدمه برای کش دادن زمان، بهانه می آورند که شخص آقای رجایی صحبت نماید. ولی صحبت های هیچ یک از مسئولان کار ساز نیست. در همین موقع هواپیمای اف – 14 به معزی اخطار می دهد برگرد و گرنه شلیک می کنم.

بهره گیری از ئی اف تی در ورزش

ولی از آنجائی‌که یک متخصص ئی‌اف‌تی نیز در آنجا حضور داشت نتوانست نظرش را بقبولاند. گفت و گوهای ذهنی‌اش را در فاصله بین پرش دوم و آغاز سومین تلاشش به آهستگی مرور نمود.

برچسب‌ها:, , , , , ,