varos

فیلم آموزش طراحی مدار RF با نرم افزار ADS به زبان لاتین (17 قسمت)

آموزش آنالیز مدار با نرم افزار ADS‎‎ – مقدماتی | فرادرس

5/1/2016 · در این آموزش سعی شده که تحلیل و طراحی مقدماتی به وسیله نرم افزار ads آموخته شود و برای کسانی که در زمینه rf قصد شبیه سازی دارند، این آموزش پیشنهاد می شود تا مقدمه ای از این نرم افزار را فرا بگیرند.

فیلم آموزش نرم افزار ADS به زبان لاتین (9 قسمت)

12/12/2016 · فیلم آموزش نرم افزار ADS به زبان لاتین. نرم افزار ADS (Advanced Design System) پیشگام در زمینه طراحی تجهیزات دیجیتال، RF، مایکروویو و … است.

آموزش آنالیز مدار با نرم افزار ADS – تکمیلی | فرادرس

10/17/2016 · در آموزش آنالیز مدار با نرم افزار ads سعی شده که در ادامه آموزش مقدماتی این نرم افزار، به صورت پیشرفته نرم افزار ads توضیح داده شود و بتوان پارامترهای مهم در حوزه rf را به وسیله این نرم افزار به دست آورد.

دانلود نرم افزار Keysight Advanced Design System (ADS …

Advanced Design System پیشرفته ترین نرم افزار طراحی الکترونیک به صورت خودکار برای مهندسان RF، مایکرو ویو و برنامه های دیجیتالی با سرعت بالا و طراحان DSP می باشد .

دانلود Keysight Advanced Design System (ADS) 2021.0 x64 …

9/26/2020 · نرم‌افزار Advanced Design System یا به اختصار ADS برنامه‌ی پیشرفته و حرفه‌ای شرکت Keysight که قبلا با نام Agilent شناخته می‌شد. برای EDA است که امکانات تخصصی برای زمینه‌های طراحی و تحلیل انواع دستگاه‌های …

آموزش قدم به قدم طراحی ازمایش (RSM) | با نرم افزار دیزاین …

فیلم های آموزشی در انتهای مطلب هدف کلی آموزش : دانش طراحی آزمایشات ابزاري قدرتمند براي مهندسین ، پژوهشگران و مدیرانی است که می خواهند محصولات خود را با کیفیت عالی و کمترین هزینه طراحی و یا تولید نمایند .

برچسب‌ها:, , , , ,