varos

قابلیت جدیدی که به توییتر اضافه شد

قابلیت جدیدی که به توییتر اضافه شد

قابلیت جدیدی که به توییتر اضافه شد. توییتر قابلیت نشر توییت‌های ناپدیدشونده را برای تمام کاربرانش فعال کرد؛ سرویسی که کارکردی مشابه بخش استوری در اینستاگرام را دارد. به گزارش ایرنا، شرکت توییتر از راه‌اندازی سرویس ارسال توییت‌های ناپدیدشونده …

قابلیت جدیدی که به توییتر اضافه شد – خبرآنلاین

قابلیت جدیدی که به توییتر اضافه شد. ایرنا نوشت: توییتر قابلیت نشر توییت‌های ناپدیدشونده را برای تمام کاربرانش فعال کرد؛ سرویسی که کارکردی مشابه بخش استوری در اینستاگرام را دارد. شرکت توییتر از راه‌اندازی سرویس ارسال توییت‌های ناپدیدشونده برای …

قابلیت جدید کنترل کامنت در توییتر اضافه شد – ایسنا

قابلیت جدید کنترل کامنت در توییتر اضافه شد شبکه اجتماعی توییتر قابلیت جدیدی را عرضه کرد که به کاربران اجازه می دهد شمار افرادی که می توانند به توییت آنها پاسخ دهند را محدود کنند.

توییت صوتی؛ قابلیت جدیدی که به توییتر اضافه شد – فیسیت …

توییت صوتی؛ قابلیت جدیدی که به توییتر اضافه شد توییتر خبر داده که امکان توییت های صوتی ابتدا در سیستم عامل IOS فعال می شود و بعد برای تمامی کاربران، این قابلیت فعال می شود.

فیسیت – توییت صوتی؛ قابلیت جدیدی که به توییتر اضافه شد

توییتر در خبرهایی که از این قابلیت داده، امکان توییت صدا را فقط 140 ثانیه فراهم کرده؛ یعنی اگر صحبت‌ها طولانی‌تر شود 140 ثانیه اول را به اشتراک گذاشته و بعد از این محدودیت زمانی ادامه فایل صوتی به صورت اتوماتیک در پست‌های بعدی ارسال خواهد شد.

قابلیت جدیدی که به توییتر اضافه شد – ریتم زندگی

مجموعه: اخبار تکنولوژی توییتر قابلیت نشر توییت‌های ناپدیدشونده را برای تمام کاربرانش فعال کرد؛ سرویسی که کارکردی مشابه بخش استوری در اینستاگرام را دارد. به گزارش ایرنا، شرکت توییتر از راه‌اندازی سرویس ارسال توییت …

قابلیت جدیدی به توییتر اضافه شد

قابلیت جدیدی به توییتر اضافه شد شبکه اجتماعی توییتر به کاربران اجازه می دهد شمار افرادی که می توانند به توییت آنها پاسخ دهند را محدود کنند.

قابلیت جدید کنترل کامنت در توییتر اضافه شد

شبکه اجتماعی توییتر قابلیت جدیدی را عرضه کرد که به کاربران اجازه می‌دهد شمار افرادی که می‌توانند به توییت آنها پاسخ دهند را محدود کنند.

“شفاف‌سازی” قابلیت جدید توییتر

“شفاف‌سازی” قابلیت جدید توییتر گروه فناوری الف، ۲۸ بهمن ۱۳۹۷، ۱۲:۳۷ 3971128106 قابلیت جدیدی قرار است به توییتر اضافه شود که تحت عنوان شفاف سازی خواهد بود و به اصلاح اظهارات پیشین و توییت‌های قبلی کاربران کمک خواهد کرد.

قابلیت جدید در توییتر اضافه میشود – قابلیت جدید توییتر …

قابلیت جدیدی قرار است به توییتر اضافه شود که تحت عنوان شفاف سازی خواهد بود و به اصلاح اظهارات پیشین و توییت‌های قبلی کاربران کمک خواهد کرد.

برچسب‌ها:, , , , , , , ,