varos

لال قلعه نمادی از تمدن اسلامی در هند | خبرگزاری بازرس

‫خبرگزاری بازرس – به‌نظر می‌رسد که تمدن ما به‌سمت …

خبرگزاری بازرس. January 27 at 5:29 AM · به‌نظر می‌رسد که تمدن ما به‌سمت غیراخلاقی شدن در حرکت است. مساله صرفا این نیست که داریم غیر اخلاقی می‌شویم، بل مساله این است که بی‌اخلاقی، دیگر نگران‌مان نمی …

هنر اسلامی – ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

هنر اسلامی شامل هنرهای تجسمی خلق شده در دنیای اسلام می‌باشد. هرچند ممکن است این هنرها در مواردی با تعالیم و شریعت اسلام انطباق نداشته باشد ولی تأثیر فرهنگ اسلامی و منطقه‌ای در آن به‌خوبی نمایان است.

ترامپ در اقدامی نادر از بازرس پرونده «تبانی با روسیه» تشکر …

رئيس‌جمهور آمریکا در اقدامی نادر از بازرس پرونده تحقیقات درباره تبانی ادعایی او با روسیه در جریان انتخابات ۲۰۱۶ تشکر کرد.

624 بازرس در هیئت‌های اجرایی از شعب اخذ رأی بازرس می‌کنند …

رئیس هیئت بازرسی انتخابات یازدهمین دورۀ مجلس شورای اسلامی در استان قزوین اعلام کرد: در روز انتخابات برای هر سه صندوق یک‌ بازرس تعیین شده و برای هر صندوق‌های سیار نیز یک بازرس وجود دارد.

پس از برجام هیچ بازرس ویژه ای نداریم – خبرگزاری شورا آنلاین

سخنگوی سازمان انرژی اتمی گفت: هیچ بازرس ویژه‌ای از سوی آژانس بین المللی انرژی اتمی بعد از برجام در ایران حضور ندارد.

هر شعبه انتخاباتی یک بازرس دارد – خبرگزاری شورا آنلاین

وزیر کشور با بیان اینکه امسال برای هر شعبه انتخاباتی یک بازرس در نظر گرفته شده است، گفت: انتخابات از 8 صبح روز جمعه شروع می شود و تلاش داریم نتایج اکثر استانها را تا ظهر شنبه اعلام می کنیم.

پلوسی: ترامپ دلیل برکناری بازرس کل وزارت خارجه را روشن کند …

نانسی پلوسی، رئیس مجلس نمایندگان آمریکا اعلام کرد ترامپ، باید در خصوص گزارش‌ها درباره برکناری استیو لینیک، بازرس کل وزارت خارجه این کشور با انگیزه انتقام گرفتن از او، توضیح دهد.

نظارت پنج بازرس ویژه‌ بر روند صحیح انتخابات در البرز …

کرج – رئیس کمیته مالی و پشتیبانی ستاد انتخابات استان البرز با اشاره به اینکه برای هر صندوق یک بازرس تعیین‌شده است، گفت: پنج بازرس ویژه نیز بر روند صحیح انتخابات نظارت خواهند کرد.

درخواست بازرس حقوق بشر سازمان ملل برای اعمال تحریم علیه …

خبرگزاری بین المللی شفقنا. خانه; همه اخبار; قرآن و عترت. قرآن; ادعیه; نهج البلاغه

برچسب‌ها:, , , , , , , ,