varos

لباس مخصوص بیماری زردی نوزاد تولید شد/ راه‌اندازی مدرسه عالی مهارتی پوشاک در دستور کار

درمان زردی نوزادان با پوشیدن لباس مخصوص

آکاایران: درمان زردی نوزادان با پوشیدن لباس مخصوص. درمانی برای زردی نوزاد. از آنجایی که در این لباس از چراغ های ال ای دی کم قدرت به عنوان منبع نور استفاده می شود، باتری های کوچک برای نیرو دهی به آن ها کافی است.

شیوه های کنترل و درمان زردی در نوزادان – زردی کلینیک

شما در صورت مشاهده هر گونه علائم زردی در ۲۴ ساعت اولیه تولد باید نوزاد را تحت کنترل و درمان قرار دهید. زردی از صورت شروع می شود و به مرور بخش های دیگر بدن نوزاد را درگیر می کند.

بیماری زردی و دستگاه زردی نوزاد | وبمستر 98

در این نوشته می خواهیم در مورد عارضه زردی نوزاد و همچنین درمان این عارضه به کمک دستگاه فتوتراپی مطالبی را برای شما عزیزان همیشه همراه قرار دهیم. یکی از دغدغه های مهم والدین سالم بودن فرزندشان می باشد ، زمانی که نوزاد …

تشخیص زردی نوزادان و اختلالات کبدی در کمتر از 10 دقیقه

محققان پژوهشگاه شیمی و مهندسی شیمی ایران در فاز نیمه‌صنعتی به فناوری ساخت نانو کیت‌هایی دست یافتند که به گفته آنها با استفاده از آن می‌توان با چند قطره خون نوزادان در کمتر از 10 دقیقه بیماری زردی نوزادان را تشخیص داد.

آزمایش زردی در نوزادان

1393/08/18 آزمایش زردی در نوزادان. نوزاد در بدو تولد بدلیل دریافت اکسیژن کافی از هوای آزاد نیازی به گلبول های اضافی نداشته و با تخریب آنها و کاهش میزان هموگلوبین و تبدیل هموگلوبین اضافی به بیلی روبین، زردی در نوزاد ایجاد می …

تشخیص زردی نوزادان با اپلیکیشن جدید گوشی‌های هوشمند

در اغلب موارد، زردی نوزادان نیاز به درمان ندارد، اما اگر این زردی شدید باشد باید نوزاد تحت درمان قرار گیرد. اکنون اپلیکیشن گوشی‌های همراه برای سنجش میزان بیلی روبین به کمک والدین آمده است.

برچسب‌ها:, , , , ,