varos

من موافق هر کسی ام که مخالف این حکومته…!

گنجور » سعدی » دیوان اشعار » غزلیات » غزل ۳۲۶

پنجه قصد دشمنان می‌نرسد به خون من وین که به لطف می‌کشد منع نمی‌توانمش مانع آنم که به دست و پنجه دشمنان کشته شوم اما در این میان کسی است که به مهر مرا میکشد و مانعش نمیشوم(نمیتوانم بشوم) 👆⚐

گنجور » سعدی » گلستان » باب دوم در اخلاق درویشان » حکایت …

که این دو با عالمان بی عمل خواه این عالم مکتب خانه باشد یا عالم حانقاه مخالف اند و هر دو داد یک سخن میدهند که: علم چندان که بیشتر خوانی چون عمل در تو نیست نادانی

احمد توکلی: برخی نمایندگان به جای اینکه حامی افکار باشند …

صرف نظر از اینکه من با نامزدی این دو برادر موافق یا مخالف باشم، پاسخ شما این است که نه مانع نمی شود. چون این ها نمی خواهند خود را از طریق کار دیگری جا بیندازند.

گلایه های بی سابقه عارف از روحانی – تابناک | TABNAK

2/16/2021 · من برای هر سه پست نفرات مناسب تر از خودم را معرفی کردم . این را برای اولین بار می گویم تلقی من از این پیشنهادها این بود که آقای روحانی تمایلی به حضور فیزیکی من در دولت ندارد.

معنی کلمات درس دوازدهم دوستی و مشاوره فارسی ششم | ماگرتا

معنی کلمات درس ۱۲ دوازدهم دوستی و مشاوره فارسی ششم ؛ امروز قصد داریم تا در این مقاله از بخش آموزش و پرورش ماگرتا به معنی متن درسی ، شعر ، لغات ، کلمات و کلمه های جدید هم خانواده ، مخالف و متضاد درس دوازدهم – 12 دوستی و …

کربکندی: اخراج رضایی می‌توانست زودتر رخ بدهد :: ورزش سه

اشتباه رحمان رضایی این بود که فکر می کرد مصوبه را من تنظیم کرده ام و اعلام آن هم برعهده من است؛ در حالی که به من دستور داده می‌شد که رسانه ای شود و آن را رسانه ای می‌کردم.

پاسخ احمدی‌نژاد به احتمال رد صلاحیت در انتخابات ۱۴۰۰ …

2/21/2021 · من موافق استفاده کامل مردم از فضای مجازی هستم. به نظر می رسد که شما پس از خاتمه ریاست جمهوری، به میزان زیادی تغییر کرده اید، آیا این برداشت، منصفانه است؟ در این بازآفرینی چه عاملی موثر بوده است؟

فرارو | هر کسی از ظنِ خود شد یار من

مخالف‌خوانی‌ها و موافق‌خوانی‌های در شبکه‌های اجتماعی درباره اسنپ … هر کسی از ظنِ خود شد یار من … داستان موافقان و مخالفان اسنپ هم همین است؛ کسانی که وجود این امکان را به مثابه معجزه‌ای …

مردم چه آرزو‌هایی ثبت کردند؟ | زهرا نژاد بهرام از کمپین …

2/1/2021 · اگر کسی قرار است برای من ثبت‌نام کند باید نزدیک‌ترین فرد به من مانند بچه یا نوه باشد، اگر سرای محله این کار را انجام می‌داد می‌شد در طول یک روز ۵۰۰ آرزو را ثبت کرد ولی از هدف طرح خارج می‌شدیم.

من هم از امروز «آوا تودی»یی می شوم!؛ ف. م. سخن – Gooya News

دوستی دارم جهان دیده و کتاب خوانده و بسیار مردم شناس. از هر ده تا مطلب من، با هشت تای آن معمولا مخالف است و مخالفت اش را در تلفن این گونه بیان می کند: «از فلان مطلب ات اصلا خوش ام نیومد!

برچسب‌ها:, , , , , , , , ,