varos

نامه سی و یکم ( مخارج شروع کارگاه + ترم مهر حضوری میشه ؟؟؟)

بازگشایی مدارس و شروع آموزش حضوری از اول بهمن ماه + جزئیات …

1/10/2021 · وی افزود: دانش‌آموزان مناطق آبی و زرد در مدارس زیر ۵۰ نفر در همه پایه‌های تحصیلی و در مدارس بالای ۵۰ نفر فقط پایه‌های اول و دوم ابتدایی از یکم بهمن به مدرسه می‌روند. کلاس‌ها با رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی برگزار …

نحوه حضور دانشجویان در ترم مهرماه حضوری است؟ + جزئیات …

یکی از چالش های مهم دانشگاه ها در شرایطی که شیوع ویروس کرونا در کشور حاکم شده، چگونگی آغاز سال تحصیلی و ورود دانشجویان جدید به دانشگاه هاست.

اطلاعیه پیش‌ ثبت‌نام اسکان ترم مهر 98-1397 – چاوش

مرجع اطلاع رسانی دانشگاه صنعتی امیرکبیر. به اطلاع دانشجویان محترم می‌رساند: به پیوست مشخصات دانشجویانی که پیش ثبت نام ترم مهر سال جاری خود را انجام داده و از سوی اداره امور خوابگاه‌ها تأیید شده است، ارائه می‌گردد.

نکاتی مهم برای اپلای در سال تحصیلی 2021 – اخبار، تحلیل و …

نکاتی مهم برای پذیرش تحصیلی در سال ۲۰۲۱ اگر زمان اپلای در سال ۲۰۲۰ گذشته است، فرصت های اپلای ۲۰۲۱ را در نظر بگیرید و به آن توجه کنید.

ایران مجری – پیام ماه مهر /مدارس/ دانشگاه/آموزشگاه

بازگشایی مدارس و شروع سال تحصیلی جدید، دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی کشور را که مقارن با روز آغاز هفته ی دفاع مقدس است را بر دلاورمردان و شیرزنان ایران تبریک و تهنیت عرض می نماید.

۷۰ ایده کسب و کار با سرمایه کم + ۹۰۰ ایده پولساز ارسالی …

میتوانید باز کردن فروشگاه آکواریوم، کسب و کار خود با شروع کنید. ۳۰. ایده کسب و کار درمان زیبایی و اسپا. اگر می‌خواهید کار جدیدی انجام دهید، می‌توانید به راه‌اندازی درمان زیبایی و اسپا فکر کنید.

3 ایده کار در منزل با سرمایه کم به همراه جزییات کامل اجرای …

چگونه با روزی ۵ ساعت کار در منزل به درآمد میلیونی در ماه برسیم؟ تمام جزییات لازم برای راه اندازی کسب و کار خانگی از ایده تا فروش و بازاریابی و ۳ ایده پولساز

برچسب‌ها:, , , , , ,