varos

نشست امروز سازمان ملل درباره یمن/ گوترش: یمن در معرض قحطی است، سخاوتمندانه کمک کنید

نشست امروز سازمان ملل درباره یمن/ گوترش: یمن در معرض قحطی …

2 روز قبل · نشست امروز سازمان ملل درباره یمن/ گوترش: یمن در معرض قحطی است، سخاوتمندانه کمک کنید سازمان ملل امروز (دوشنبه) کنفرانسی برای اعلام تعهدات خود جهت کمک‌رسانی بشردوستانه به یمن در سال ۲۰۲۱ …

نشست امروز سازمان ملل درباره یمن/ گوترش: یمن در معرض قحطی …

هشدار سازمان ملل درباره احتمال قحطی زدگی 16 میلیون نفر در یمن سازمان ملل: جنگ یمن باعث بی ثباتی این کشور شده است سازمان ملل حمله ائتلاف عربی به الحدیده یمن را محکوم کرد-5 5 + 1 یارانه ها مسکن مهر

نشست امروز سازمان ملل درباره یمن/ گوترش: یمن در معرض قحطی …

نشست امروز سازمان ملل درباره یمن/ گوترش: یمن در معرض قحطی است، سخاوتمندانه کمک کنید. 2021-03-01t12:14:30+03:30.

گوترش درباره وخامت اوضاع در یمن هشدار داد – خبرآنلاین

دبیرکل سازمان ملل با اشاره به گزارش هفته گذشته مارک لوکاک معاون خود در امور انسان دوستانه و کمک های اضطراری، گفت: هفته گذشته، او به شورای امنیت هشدار داد که قحطی در یمن قریب الوقوع تر از همیشه …

هشدار سازمان ملل درباره بروز قحطی در چهار کشور

هشدار سازمان ملل درباره بروز قحطی در چهار کشور گروه اقتصادی الف، ۱۶ شهریور ۱۳۹۹، ۰۵:۳۰ 3990616012 دبیرکل سازمان ملل درباره بروز قحطی در کشورهای یمن، جمهوری دموکراتیک کنگو، نیجریه و سودان جنوبی هشدار داد.

یمن در حال حاضر در معرض خطر گرسنگی و قحطی است

2 روز قبل · آنتونیو گوترش ، دبیرکل سازمان ملل با بیان اینکه یمن در حال حاضر در معرض خطر گرسنگی و قحطی است گفت: جهانیان باید به یمن سخاوتمندانه کمک کنند.

تاکید جدی گوترش بر توقف جنگ یمن

آنتونیو گوترش روز دوشنبه در افتتاحیه نشست عالی رتبه درباره یمن که به میزبانی سوئد و سوئیس برگزار شد، افزود: امروز ، قحطی در حال نابود کردن یمن است.

دبیرکل سازمان ملل: این جنگ نسل کل یمنی‌ها را می‌بلعد – Baztab

دبیرکل سازمان ملل متحد با تاکید بر اینکه سالها روشن بوده است که هیچ راه حل نظامی در یمن وجود ندارد، گفت: این جنگ نسل کل یمنی‌ها را می‌بلعد و باید متوقف شود.

سازمان ملل: جنگ نسل کل یمنی‌ها را می‌بلعد

به گزارش ایرنا، دبیرکل سازمان ملل متحد با تاکید بر اینکه سالها روشن بوده است که هیچ راه حل نظامی در یمن وجود ندارد، گفت: این جنگ نسل کل یمنی‌ها را می‌بلعد و باید متوقف شود.

هشدار سازمان ملل نسبت به گرسنگی گسترده در یمن قبل از …

به گزارش خبرگزاری آسوشیتدپرس دفتر هماهنگی امور بشردوستانه سازمان ملل متحد با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که خطر وقوع یک قحطی بزرگ در یمن بیش از هر وقت دیگری این فقیرترین کشور عربی را تهدید می‌کند.

برچسب‌ها:, , , , , , ,