varos

واکسن‌های روسی در برابر جهش‌های ویروس که همه را ترسانده، مؤثر هستند

پوتین: واکسن‌های روسی در برابر جهش‌های ویروس که همه را …

به گزارش ایسنا به نقل از اسپوتنیک، پوتین اظهار کرد: چنان که به من گفته شده، واکسن‌هایی که ما داریم در برابر گونه‌های ویروس که همه را در اروپا و بسیاری دیگر مکان‌ها ترسانده، مؤثر هستند.

پوتین: واکسن‌های روسی در برابر جهش‌های ویروس که همه را …

ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه طی نشستی با “ورونیکا اسکوورتسوا”، رئیس آژانس فدرال پزشکی بیولوژیکی روسیه تأکید کرد واکسن‌های روسی در برابر جهش‌های ویروس کرونا مؤثر هستند.

پوتین: واکسن های روسی در برابر جهش های ویروس که همه را …

ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه طی نشستی با “ورونیکا اسکوورتسوا”، رئیس آژانس فدرال پزشکی بیولوژیکی روسیه تأکید کرد واکسن های روسی در برابر جهش های ویروس کرونا مؤثر هستند.

پوتین: واکسن‌های روسی در مقابل جهش‌های کرونا موثرند …

رئیس‌جمهور روسیه گفت واکسن‌های این کشور در مقابل گونه‌های جدید کرونا که همه را در اروپا و بسیاری از نقاط دیگر ترسانده، موثر هستند.

واکسن‌های روسی در مقابل جهش‌های کرونا موثر هستند

واکسن‌های روسی در مقابل جهش‌های کرونا موثر هستند : رئیس‌جمهور روسیه گفت واکسن‌های این کشور در مقابل گونه‌های جدید کرونا که همه را در اروپا و بسیاری از نقاط دیگر ترسانده، موثر هستند. شبکه اطلاع رسانی راه دانا

پوتین: واکسن‌های روسی در برابر جهش‌های ویروس که همه را …

پوتین: واکسن‌های روسی در برابر جهش‌های ویروس که همه را ترسانده، مؤثر هستند; 27 دقیقه پیش جودوی ایران رفع تعلیق شد; 35 دقیقه پیش تل‌آویو نگران فشارهای جدید آمریکا بر عربستان به دلیل پرونده خاشقجی

برچسب‌ها:, , ,