varos

و اولیا چه گفتندی…

گنجور » عطار » تذکرة الأولیاء » ذکر فضیل عیاض رحمة الله علیه

گفتند: «چه گویی در مردی که می خواهد که لبّیک گوید، و از بیم ِ لالبّیک نَیارَد؟» … گفت: «اصل ِ زهد راضی شدن است از حق -تعالی- به هر چه کُنَد. و سزاوارترین خلق به رضای حق، اهل ِ معرفت اند».

اولین جلسه دیدار با اولیا چه بگویم

در اولین جلسه دیدار با اولیا کلاسم چه باید بگویم ؟: … -آشنایی با موضوعات درسی پایه ششم و تفاوت آن با پایه های قبلی. – ویژگی های پوشه ی کار و نقش اصلی فعالیت های کلاسی در ارزشیابی توصیفی.

گنجور » عطار » تذکرة الأولیاء » ذکر رابعه عدویه رحمة الله …

بزرگان چنین گفتند که رابعه به دنیا در آمد و به آخرت رفت و هرگز با حق گستاخی نکرد و هیچ نخواست و نگفت که مرا چنین دار و چنین کن تا بدان چه رسد که از خلق چیزی خواستی.

گفتند برای طرح بوم از اولیا کمک‌بگیرین ولی من نمیدونم چه …

گفتند برای طرح بوم از اولیا کمک‌بگیرین ولی من نمیدونم چه کمکی میشه ازشون گرفت میشه لطفا تواین زمینه راهنمایی کنید. چون به عنوان رابط بوم انتخاب شدم و خودم اطلاعاتی

چند کرامت از اولیا الله

چند کرامت از اولیا الله … مشکل و چند ماه بود که پول نرسید.قصاب و بقال و نانوا گفتند:اقا سید حساب شما زیاد شده و دیگر از نسیه دادم معذوریمتا شما بدهی گذشته خویش را بپردازید. … خود مشغول داشت که …

گفتند یا کمک کنید، یا بچه را از مدرسه ببرید! – ایسنا

البته حرفی از کمک‌های مردمی نزدند. حتی در گروه اعلام کردیم برای چه؟ گفتند اطلاع ‏ندارند و باید به مدرسه مراجعه کنیم؛ مدرک نمی‌گذارند باشد تا ما به آموزش‌وپرورش شکایت ‏نکنیم.»

بعد از مرگ به دعای اهل دنیا نیاز داریم/ آیا ماندن در بهشت …

2/23/2021 · شرایط ویژه پیامبران، اولیا و شهدا در عالم پس از مرگ … منتقدان درباره اثر ده‌نمکی چه گفتند؟/ سریال “دادِستان …

گفتند یا کمک کنید، یا بچه را از مدرسه ببرید!

«هر چند وقت یک‌بار پاکتی بی‌نام‌ و نشان به ما می‌دهند و می‌گویند کمک‌های مردمی بدهید.» «به یکی از بچه‌ها گفته‌اند اگر کمک را نیاوری، پرونده‌ات را می‌دهیم بروی!»

برچسب‌ها:, , , , , ,