varos

پهپاد حفاظتي و بازار رو به رشد پهپادها

پهپاد حفاظتی و بازار رو به رشد آن را بیشتر بشناسیم – مجله …

محدودیت های مربوط به محیط به پرواز درآمدن پهپادها باید کاهش یابد». با این اوصاف، هم اکنون محیط ها و موارد کاربری بسیاری هستند که در آن پهپاد حفاظتی می تواند به صورت قانونی و مطمئن به پرواز درآید.

آینده بیشتر صنایع با پهپادها رقم می‌خورد :: پرتال هوافضای …

یکی از این فناوری‌ها حصار جغرافیایی (geo-fencing) نام دارد که محدوده‌ای برای پرواز یک پهپاد تعیین می‌کند. وقتی به بازار رو به رشد پهپادها نگاه می‌کنیم می‌بینیم که به مقررات نیاز داریم.

ارزش بازار پهپادها در سال ۲۰۲۰/ ایجاد ۱۰۰هزار شغل جدید …

پژوهشگاه ict با اشاره به پیش بینی ایجاد بیش از ۱۰۰ هزار شغل جدید در حوزه هواپیماهای بدون سرنشین تا ۵ سال آینده در دنیا، اعلام کرد: پهپادها نقش مهمی در توسعه دیجیتالی کشور خواهند داشت.

نگاهی به وضعیت قوانین و مقررات استفاده از پهپادهای غیر …

بنابراین مشخص ساختن نهاد مرجع برای وضع قوانین امنیتی در کشور ما نیز علاوه بر محافظت از مراکز نظامی و هسته‌ای و حریم شخصی مردم، می تواند به بازار رو به رشد و پردرآمد صنعت پهپاد هم کمک شایانی …

قوانین و مقررات پرواز … – پهپاد

هیچگونه مقرراتی در زمینه مالکیت، ثبت و نیز عملیات پرواز پهپادها وجود ندارد. … از مراکز نظامی و هسته‌ای و حریم شخصی مردم، می تواند به بازار رو به رشد و … هنگام پرواز پهپاد به مناطق و حریم …

با پهبادهای نسل جدید ایران آشنا شوید – تابناک | TABNAK

6/22/2019 · ساخت پهپاد در ایران به پیش از انقلاب ۱۳۵۷ بازمی‌گردد. در آن زمان برنامه‌ای ده ساله مشابه اسرائیل برای تولید پهپاد هدف و شناسایی در داخل کشور در نظر گرفته شده و قرار بود صنایع پهپادسازی ایران در سال ۱۳۶۰ شروع به کار کند.

برچسب‌ها:, , , , ,