varos

چرا دستگاه های ویپ داغ می نمایند ؟ آیا خطر ناک است ؟

مضرات استفاده از ویپ (جول) – عوارض مصرف سیگارهای الکترونیکی

اگرچه دستگاه های ویپ برای استنشاق … حال سوالی که پیش می اید این است که آیا جولینگ برای شما بد است یا اینکه جایگزینی مطمئن تر برای سیگار و مشتقات دخانیاتی به حساب می اید یا خیر … و جول در بین …

ویپ چیست؟ | آیا ویپ سرطان زا است؟ | مضرات ویپ | آیا ویپ …

7/15/2020 · طبق آخرین تحقیقات در مجله روانشناسی مولکولی در بین 2000 نفر تست مقایسه ضرر های سیگار و ویپ انجام گرفته است و ویپ پیروز این میدان در کم ضرری نسبت به سیگار شده است. آیا ویپ برای ریه ضرر دارد؟

نگاهی کوتاه به تاثیر دستگاه ویپ بر ترک سیگار | آفتاب

یکی از اولین تحقیقاتی که در مورد دستگاه‌های ویپ منتشر شد به سال 2011 بر می‌گردد که بیش از 40 سیگاری که هیچ تمایلی به ترک سیگار نداشته‌اند را به کار گرفته است.

علت داغ شدن شارژر گوشی – بلاگ نشت آپ

این امر کاملا طبیعی است اما چیزی که خیلی از ما نمی‌دانیم پرداختن به این موضوع است که می‌دانید دستگاه مورد نظر در هنگام اتصال به برق در واقع به چه چیزی وصل می‌شوند ؟ چرا برخی از دستگاه‌ها …

چگونه از داغ کردن لپتاپ جلوگیری کنیم؟ | عصر پایش اطلاعات

به گزارش عصر پایش؛ چرا لپتاپ ها بیش از حد داغ می شوند چگونه مشکل داغ شدن لپتاپ را رفع کنیم؟ آیا داغ شدن لپتاپ خطرناک است؟

چند آمار در ارتباط با استفاده از ویپ در سطح جهان – تکراتو

گفته می‌شود استفاده از ویپ می‌تواند تا 95 درصد کم‌تر از سیگار تنباکویی ضرر داشته باشد. برای اطلاع از جزئیات بیشتر در ادامه با تکراتو همراه باشید.

آسیب‌پذیری ده‌ها هزار دستگاه اندرویدی در معرض خطر با پورت …

آسیب‌پذیری و خطر پورت آزاد خطایابی در دستگاه‌های اندرویدی موضوع تازه‌ای نیست و برای اولین بار توسط تیم Qihoo 360 شرکت نت‌لب در ماه فوریه ۲۰۱۸ به آن پرداخته شد.

“کاربران اینترنتی” چگونه ردیابی می شوند؟

نخواهند داشت و عصبیت ها و رفتار های خطر ناک در جامعه کمتر می شود. و همه اعتماد می کنند که کسی در بالا حداقل صدایشان را می شنود. 4- همه می دانیم که در کشورهای در شرایط ما 80 درصد قانون توسط

برچسب‌ها:, , , , , , ,