varos

چگونه وضعیت آنلاین بودن خود را در واتس‌اپ مخفی کنیم؟

چگونه وضعیت آنلاین بودن خود را در واتس‌اپ مخفی کنیم؟

5/26/2018 · متاسفانه واتس‌اپ مانند تلگرام در این زمینه آنچنان حرفه‌ای عمل نکرده و امکان شخصی سازی بیشتر را به کاربر نمی‌دهد تا با انتخاب افراد به صورت دستی، از نمایش آنلاین بودن خود برای افراد خاص، جلوگیری کرد.

چگونه در واتس‌اپ بصورت مخفی و آف لاین فعالیت کنیم؟ + ترفند

5/27/2018 · همان طور که می‌دانید، کاربران می‌توانند با قابلیت Last Seen در واتس‌اپ از وضعیت آنلاین بودن‌ افراد در این پیام رسان باخبر شوند. در این مطلب با آموزش چگونگی مخفی کردن وضعیت آنلاین بودن در واتس‌اپ همراه ما باشید.

چگونه وضعیت آنلاین را در واتس‌اپ مخفی کنیم؟

شاید بسیاری از کاربران واتس اپ مطلع نباشند که می توانند به راحتی وضعیت آنلاین بودن خود را در واتس اپ پنهان کنند و برای این کار تنها به چند راهکار ساده احتیاج دارند.

چگونه آنلاین بودن در واتساپ را مخفی و غیر فعال کنیم

12/16/2020 · تنظیمات پیش فرض در اپلیکیشن واتس آپ به همه این امکان را می دهد که وضعیت آنلاین شما را مشاهده کنند و از آن با خبر باشند و یا حتی آخرین باری که در برنامه فعال بودید را مشاهده کنند ولی شما می توانید این تنظیمات را تغییر دهید.

چگونه وضعیت آنلاین خود را در واتساپ پنهان کنید | شبکه

چگونه وضعیت آنلاین بودن خود را در واتساپ پنهان کنید. در واتساپ خیلی ساده و آسان می‌توانید وضعیت آنلاین بودن خود را غیرفعال کنید، البته یک توافقی هم وجود دارد که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

چگونه وضعیت آنلاین بودن خود را در واتس‌اپ مخفی کنیم …

چگونه وضعیت آنلاین بودن خود را در واتس‌اپ مخفی کنیم؟ وضعیت آنلاین در واتس‌اپ همان طور که می‌دانید، کاربران می‌توانند با قابلیت Last Seen در واتس‌اپ از وضعیت آنلاین بودن‌ افراد در این پیام رسان باخبر شوند.

چگونه آنلاین بودن خود در اینستاگرام را مخفی کنیم …

چگونه وضعیت آنلاین بودن خود را در اینستاگرام مخفی کنید. ابتدا توجه کنید که درست مانند تلگرام و واتس‌اپ اگر آنلاین بودن خود را مخفی کنید دیگر آنلاین بودن سایرین را نیز نمی‌توانید مشاهده کنید.

چگونه انلاین بودن خود را در اینستا پنهان کنیم – ️ نکس 99

برای برداشتن وضعیت آنلاین بودن در اینستاگرام این مقاله را مطالعه کنید. ما به شما می آموزیم که چگونه آنلاین بودن در اینستاگرام را مخفی کنیم. موضاعتی که در این مقاله به آن پرداخته شده است:

برچسب‌ها:, , , , , ,