varos

کرونا بر اقتصاد نیز اثر گذاشت

کرونا چه تاثیری بر اقتصاد ایران خواهد گذاشت؟ – مشرق نیوز

مرکز پژوهش‌های مجلس در گزارشی ضمن بررسی آسیب‌های ویروس کرونا بر اقتصاد ایران، پیشنهادهایی را در زمینه فرایندی و مدیریت بازار، حمایت از کسب‌وکارها و حمایت از اقشار محروم ارائه کرد.

کرونا چه تاثیری روی بازار کار گذاشت؟/اقتصاد تا پایان ۹۹ …

کرونا علاوه بر تاثیر در بازار کار، موجب نگرانی نسبت به آینده اقتصاد کشور نیز شده است، زیرا طبق برآوردها دست کم تاپایان سال ۹۹ درگیر تبعات اقتصادی ناشی از این ویروس خواهیم بود.

ویروس کرونا چه تاثیری بر اقتصاد ایران خواهد گذاشت؟

امریکا نیز باید تحریم‌ها را لغو کند. … شبکه خبری “بلومبرگ” در گزارشی با اشاره به پیامد‌های شیوع ویروس کرونا برای اقتصاد ایران می‌نویسد: “ایران اکنون یکی از اصلی‌ترین مراکز شیوع ویروس کرونا …

پیامدهای تجاری ویروس مرگبار؛ کرونا چه تاثیری بر اقتصاد …

تاثیر مخرب کرونا بر اقتصاد ژاپن. نشریه “فارین پالسی” نیز در گزارشی درباره تاثیر مخرب کرونا بر اقتصاد ژاپن می‌نویسد: “المپیک توکیو به دلیل شیوع ویروس همه‌گیر کرونا در معرض خطر قرار گرفته است.

مقاله تاثیر کرونا بر اقتصاد ایران و جهان

7/1/2020 · شیوع ویروس کرونا در ایران نیز تاثیر بسیاری بر اقتصاد داخلی داشته و خواهد داشت؛ به باور کارشناسان اقتصادی در ایران، داستان کمی پیچیده تر است؛ در طرف عرضه نیز اقتصاد با فشار کاهشی روبرو است.

اثر کرونا بر اقتصاد ایران

اثر کرونا بر اقتصاد ایران محمدهاشم بت‌شکن- محمدصادق عبداللهی‌پور شوک اقتصادی شیوع ویروس کرونا در روزهای پایان سال قبل، منجر به‌کاهش فروش بسیاری از مشاغل و کسب‌وکارهای مرتبط شد.

هنرمند سرشناس بر اثر ابتلا به کرونا درگذشت

هنرمند سرشناس بر اثر ابتلا به کرونا درگذشت. باشگاه خبرنگاران جوان : فیل اسپکتور که در سال ۲۰۰۹ به قتل یک بازیگر سینما متهم شده بود، در ۸۱ سالگی درگذشت. فیل اسپکتور که در دهه ۱۹۶۰ میلادی تأثیر زیادی بر موسیقی پاپ گذاشت، به دلیل ابتلا به کووید ۱۹ ، در ۸۱ سالگی درگذشت.

برچسب‌ها:, , , , , ,